Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Vhodný čas na čarovanie

Viete, kedy je vhodné čarovať na prínos peňazí? Alebo kedy je vhodné robiť rituál na osobnú ochranu? Riadky nižšie vám prezradia viac.


Pri veľkých búrkach sa uvoľní obrovské množstvo energie, ktorá sa môže využiť na zvýšenie magickej intenzity. Je všeobecne známe, že sa negatívne rituály vykonávali v tomto čase. Pokiaľ chceme vykonať ochranný rituál, môžeme jeho intenzitu za búrky znásobiť. Tie, ktoré pomáhajú oddeliť, rozdeliť či roztrhnúť nepriaznivé zväzky, sa môžu vykonávať v tomto čase. Najväčšia očista sa môže vykonávať počas hustého dažďa alebo lejaka. Ideálne je postaviť sa priamo na dážď a nechať, aby zmyl z človeka všetku negatívnu energiu. Pri vetre a silných víchriciach sa vykonávajú rituály pôsobiace na zlomenie závislostí. Taktiež sa môžu využiť na zbystrenie umu, intelektu, na študijné účely, či na zámery spojené s cestovaním a ďalekou cudzinou. V slnečných dňoch sa môžu vykonávať rituály pôsobiace na ochranu človeka či majetku, taktiež pri dodaní odvahy, vnútornej sily i odhodlania. Obdobie slnečného alebo mesačného zatmenia sa využíva na vymetacie rituály, posilnenie liečivej energie a odvrátenie nešťastia.

Každý spln má svoje čaro, svoj význam a sila týchto úkonov je oveľa intenzívnejšia. Priaznivý výsledok dosiahnete skôr ako v iné dni. Nehovoriac o období jarnej alebo zimnej rovnodennosti, vtedy je efekt najlepší.


 

 

 

TOPlist
aktualizované: 04.11.2018 16:16:10