Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Tarotové predpovede

na celý rok -  táto predpoveď Vám môže pomôcť zodpovedať otázky aj minulosti, prečo sa niečo udialo tak , ako sa udialo. Táto predpoveď sa zameriava na všetky oblasti života pomocou výkladu Tarotových kariet zoradených do dvanástich astrologických domov. Analýza je detailne spracovaná, ukáže možné nebezpečia, varovania, odhalí pozitíva, ktoré môžete využiť pre váš prospech. K tejto predpovedi potrebujeme meno a priezvisko, (u vydatých žien aj priezvisko za slobona), dátum a miesto narodenia. Tarotovú predpoveď zasielame v PDF súbore, prostredníctvom mailu alebo poštou. Vhodné aj ako darček.

 

tarová predpoveď - 3 otázky. Ak nemáte záujem o kompletnú predpoveď na celý rok, môžete tiež využiť možnosť zadania troch otázok, ktoré kompletne rozoberieme. V prípade, že sa pýtate na váš vzťah, je potrebné aj meno a priezvisko partnera, dátum a miesto narodenia. Ak sa pýtate na manželstvo, pomohol by nám aj dátum svadby.

 

predpoveď rozhodnutia - stojíte pred dôležitým rozhodnutím a neviete ako ďalej? Je vhodná doba na zmenu zamestnania alebo bývania? Máte na výber dve možnosti a netušíte, ktorá by bola tá najlepšia? Táto predpoveď Vám načrtne všeobecné tendencie, čo sa stane, ak sa rozhodnete pre prvú možnosť a druhú možnosť. Tarotové karty ukážu riešenie problému, jeho pozitívne a negatívne stránky. 

 

partnerská predpoveď - je založená na porovnávaní osobných horoskopov dvoch jednotlivcov. Zisťujú vzájomné aspekty medzi ich prvkami a hodnotia ich pôsobenie. Popisujú možnosti vzájomného spolunažívania partnerov po stránke citovej, intelektuálnej aj sexuálnej. Naznačujú možnosti riešenia vzájomných rozporov. Mali by ich využívať najmä mladí, prípadne sklamaní ľudia, aby sa vyhli neperspektívnym vzťahom, manželstvám a rozvodom.

 

Pre tarotové predpovede nás kontaktujte TU

 


 

 

TOPlist
aktualizované: 04.11.2018 16:16:10