Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

ROK 2018 pre znamenia 

BARANPre Baranov tento rok nebude ľahký v citovej oblasti. Bude to skôr rok nepokoja a strát. Určite sa vaše vzťahy preriedia, dôjde k očisteniu od negatívnych ľudí vo vašom okolí. Je možná zmena práce, či odchod z domova, skôr než ste na to pripravení. V každom prípade o všetkých zmenách alebo negatívnych udalostiach budete vedieť dopredu (prostredníctvom intuície alebo udalostiach nasvedčujúcich zmeny). Pozor na tvrdohlavosť, držte svoje inštinkty na uzde. Ak bol život v poslednom roku ťažký, vedzte , že veci sa pomaly začnú obracať na dobré. Spoliehajte sa na intuíciu a tiež sa môžete naladiť na ľudí z vašej minulosti, ktorí sa akoby zázrakom objavia. Všetko má svoj začiatok a koniec. Treba prijať všetko s pokorou.  

BÝK - Býkom vyšli krásne karty. Začnem prvou – Vysokým kňazom. Ten korešponduje so znamením Býka a je spojený so zmyselnou planétou Venušou. Vysoká ochranná karta, ktorá prináša úspech a požehnanie v tomto roku. Aj keď sa v predošlom roku veci nevyvíjali podľa vašich predstáv, v tomto roku dostanú úplne iný a pozitívny spád. Stretnete ľudí alebo sa naskytnú príležitosti, ako získať a uskutočniť vaše sny. Rok je veľmi vhodný na učenie sa, rozvíjať svoj talent a počúvať dobré rady. Mincové eso vám prináša peniaze či nový majetok, základ a stabilitu. Pôjde o veľmi pozitívny rok plný svadieb, zasnúbení  a pre slobodných príchod toho pravého partnera. Pozor pri podpisovaní dokumentov – treba čítať medzi riadkami a ubezpečiť sa, že rozumiete stanoveným podmienkam. 

BLÍŽENCI - Blíženci budú skúšaní či pokúšaní viac ako by chceli. Pokušenia. Ale cez pokušenia, chyby, ktoré robíme môžeme nájsť v živote cestu k dobrému. V tomto roku sa pokúsite uzatvoriť určitú etapu. Bude treba vynaložiť nemalé úsilie na uzatvorenie tejto etapy a otvorenie nových možností, spôsobov a riešení. Sú možné cesty do zahraničia. Karty prajú individualizmu a nonkonformizmu, takže vás to teraz môže ťahať k nekonvenčným ľuďom či projektom. Dajte priechod aj svojej bizarnosti a excentrickosti, nechajte ostatných vidieť všetko, čo môžete ponúknuť, nielen to, s čím podľa vás u nich zabodujete. Výzvou je udržať si rovnováhu – sústrediť sa na trofej, no zostať trpezliví, pokojní a v prítomnosti. Nesnažte sa získať veci podvodom alebo inou, nelegálnou cestou. 

RAK - Dve dvojky pre Rakov – Dvojka pohárov a II.Veľkňažka. Jej darmi sú skrytá múdrosť, intuícia, psychické prežívanie a dôležité sny. Nasledujte vašu intuíciu a spojte sa so svojimi radcami. Vzťahy medzi členmi rodiny budú pokojné, ale trochu odťažité. Prichádza úspech, ale chvíľu potrvá, kým nové zmluvy či práca dozrejú. Buďte v tomto roku trpezliví. S kýmkoľvek sa v tomto roku spojíte, nájdete v vzájomné porozumenie a podporu – či už v profesionálnom, osobnom alebo obchodnom smere. Staré spory v tomto roku budú vyriešené a minulosť pochovaná. Pozor na vzťahy, ktoré sú viac ako priateľstvo, ale menej ako láska. Rok vhodný na založenie rodiny. 

LEV - Levom je vesmír v tomto roku naklonený. Prináša úspech, slávu a harmóniu. Dosiahnutie cieľa, šťastný koniec spojený s pochopením duality života. Svet je karmickou kartou, veci z minulosti treba riešiť teraz. Oslobodenie sa od reťazí, od všetkého čo vás ťaží alebo pripútava, od výchovy, od prostredia. V tomto roku pôjde o zmenu oslobodením sa. Ak ste čakali na nejaké rozhodnutie alebo príležitosť, Svet vám v tomto roku vyhovie. Môžete veľa získať aj po duchovnej stránke, byť všímavejší a žiť zo srdca. Sedmička mincová je kartou činu, nie filozofovania – takže sa sústreďte na to, čo chcete dosiahnuť, a verte si pri tom.  Pozor na zlý výber práce, investícií a ľudí okolo seba, prípadne neúspech spôsobený nedostatkom odvahy. Pokorne prijmite svoje chyby a uvedomte si, že človek je tvor omylný. 

PANNA - Tento rok si pre Panny pripravil skúšky, z ktorých sa budete musieť niečomu priučiť. Pôjde skôr o rok duchovný, o pochopení určitých zákonov a tiež o zachovaní a pestovaní rodiny a rodinných tradícii. Rešpektujte to, čo dosiahli minulé generácie a využite toto poznanie k vlastnej tvorbe sprevádzanej praktickosťou a krásou. V tomto roku si treba dať pozor na izolovanosť. Rok vhodný na emočný a duchovný rast – oddať sa vzťahom, rozmýšľať a filozofovať, stať sa viac duchovne uvedomelý. Vyťažte zo svojho nadania čo najviac. Pridajte sa k študijnej skupine alebo krúžku, vďaka ktorým sa môžete naučiť nové veci. Nebesia vám budú v tomto roku naklonené, treba však dodržať dohodnutých pravidiel, v opačnom prípade budete znášať následky v plnej miere. A ešte jedna dôležitá vec, neberte vinu druhých na seba.  

VÁHY - Posolstvom Obesenca je vedieť, kedy a čo obetovať. Ujasnite si, kto ste, a s touto víziou nechajte ukrižovať všetky svoje činy a rozhodnutia. Neprikladajte význam tomu, čo si myslia druhí, viete, čo je správne podľa vášho presvedčenia. V tomto roku je nevyhnutná zmena myslenia, inak hrozí, že ustrniete v problémoch. Je potrebné sa zastaviť, prehodnotiť svoje ciele, hlavne začať situáciu vedome ovplyvňovať. Nutná v tomto roku bude trpezlivosť. Verte, že vesmír má s vami vlastný plán a vy ho musíte akceptovať taký, aký je. Ak veci nejdú podľa vašich predstáv, treba len trpezlivo čakať.  Starajte sa o svoje telo a financie. Riaďte sa heslom „moje telo, môj chrám“. Byť bohatý nie je hriech.  

ŠKORPIÓN - Drahí Škorpióni, v tomto roku netreba strkať nos do cudzích záležitostí, lebo sa popálite. Pôjde o trošku náročnejší rok, prekážky môžu byť zveličené, prehnané alebo dokonca vymyslené. Sklony problémy nafukovať a dostávať sa do iracionálnych stavov mysle. Sú možné právne problémy. V tomto roku tiež bude platiť, že samota môže byť darom. Všetky odpovede máte v sebe, stačí sa zamyslieť. Uvedomíte si, že jediné, čo je v živote dôležité je viera. Cez vieru sa dostanete k ďalšiemu poznaniu. Nezaoberajte sa tým, čo bolo, je to zbytočné. Nepozerajte ani príliš dopredu, ale zaoberajte sa tým, čo v danej chvíli práve je. Začnite meditovať. 

STRELEC - Karty neodporúčajú robiť v tomto roku zmeny. Nutné prekonať vlastný strach, lebo nás zbytočne oberá o energiu, ktorú môžeme spotrebovať na niečo iné. Strach má veľké oči, je zlým radcom a do istej miery nás paralyzuje. Karty zdôrazňujú na jemnú rovnováhu medzi „adekvátne sa brániť“ a „byť obranne naladený“. Je vhodné určiť si a ochrániť svoje hranice, no branný postoj prináša negatívne nastavenie. Posolstvo Veže je náročné. Môže ísť o pád doterajších hodnôt, krízu spojenú s rozchodom, prípadne rozvodom alebo finančným bankrotom. Pôjde o očistný rok, ktorý odnáša nepotrebné veci, na ktorých zbytočne lipnete. Treba zabudnúť na alibizmus. Všetko, čo bolo postavené na zlých základoch bude zničené. 

KOZOROŽEC - Konečne si uvedomíte, že čo vysielate, to sa k vám vráti. Január je ideálnym mesiacom na vytýčenie nových cieľov alebo na nový spôsob premýšľania o tých starých. Rozvoj intuitívnych schopností. Ak sa nachádzate v nezdravom vzťahu, vedzte, že sa vám podarí oslobodiť sa. Spoliehajte sa na logické uvažovanie, problémov sa viete zbaviť systematicky, krok za krokom. Použite vašu kreatívnu myseľ zmeniť nechcené na chcené. Veľkňažka je jednou z ochranných kariet, takže nebojte sa urobiť radikálne zmeny. Mentor je na ceste.  

 

VODNÁR - Spravodlivosť je rovnako slepá ako tá ľudská, no nie rovnako hlúpa. Každý v tomto roku dostane to, čo si zaslúži. Ona netrestá, ale ani neodmeňuje. Do života sa vám vrátia ľudia alebo udalosti z minulosti, aby vám ukázali smer.  Karty nabádajú k razantným zmenám. Netreba vnímať len očami, ale svojim celým bytím. Sú možné súdy, opletačky s políciou či uniformovanými osobami. Môžete získať plnú podporu od vplyvných ľudí a vaše projekty tak môžu byť naplnené. Karty ukazujú pokojný rok. Možno sa vráti stará láska a vy budete musieť zvážiť, či stojí zato sa k vzťahu vrátiť. 

RYBY - Posolstvo Panovníka je posolstvom zdravej stability. Vytvorte si v tomto roku také prostredie, aké vám dovolí čo najviac fungovať. Pokúste sa vo svojom domove, na pracovisku a vzťahoch nastoliť praktický zákon. Rešpektujte spoločenské pravidlá, ktoré umožňujú bezproblémový a pokojný život. Nezaspite na vavrínoch, neuspokojte sa s málom a nepoľavujte v úsilí, inak hrozí, že nečinnosť vás privedie do problémov. Staňte sa vládcom, buďte praktickí a v prvom rade pozerajte aké výhody z toho budete mať vy sami. Nie však v zmysle egoizmu, ale praktičnosti. Je čas žiť pre prítomnosť a využiť praktické zdroje, ktoré máte – múdrosť, odhodlanie a schopnosti iných -, aby ste si uvedomili svoje ďalšie kroky. 

Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom www.vestenietarot.wbl.sk  Ďakujem za pochopenie.

TOPlist
aktualizované: 04.11.2018 16:16:10