Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

PREKLIATIA

 

Je známe, že tak ako v minulosti, aj teraz fungujú ezoterici, rovnako ako veštice, ktorí ale nevykladajú budúcnosť a nesnažia sa človeku pomôcť, ale práve naopak, za peniaze dokážu na požiadanie druhému človeku porobiť. Čiže robia rôzne rituály, alebo prekliatia, ktoré majú druhým uškodiť, či zdanlivo pomôcť a oni o tom ani nevedia. Títo čierni mágovia si buď neuvedomujú čo takéto porobenie spôsobuje, alebo je im úplne jedno, že nejaký karmický zákon vôbec existuje. A ešte smutnejšie je, že za nimi chodia ľudia, ktorí vo väčšine prípadov ani len netušia, do čoho idú a že každá kliatba sa trikrát  vráti. Pretože nemajú akékoľvek znalosti, či vedomosti z oboru mágie a ezoteriky celkovo. Preto s blahou nevedomosťou idú k nejakej čarodejnici, alebo mágovi a rozkážu si: rozdeliť nejaké manželstvo, privodiť niekomu nešťastie, chorobu, či bolesť, zablokovať jeho múdrosť, či šikovnosť, alebo v najhoršom prípade, privodiť smrť. Taká bosorka to s radosťou pre človeka urobí, s vidinou dobrého zisku. Je však ešte jeden prípad, kedy chce človek pomôcť druhému a bez jeho vedomia sa mu začne rýpať v živote. Toto je určitým spôsobom tiež forma porobenia. Pretože sme ovplyvnili druhého, bez jeho súhlasu. Je síce pravda, že s dobrým úmyslom, ale ani to by sme nemali robiť. Iba ak s jeho súhlasom a vedomím.

Medzi kliatby sa tiež radia vety, ktoré vyslovíme s  nábojom negatívnej emócie, smerujúcej k nejakému človeku. Sú to väčšinou vety typu: Bodaj by (si si dolámal nohy/si spadol zo schodov/ ťa zrazilo auto, atď…) Akékoľvek prianie zlého má väčší účinok, ak je viac krát opakované, a je so silným negatívnym nábojom. Preto by sme si mali dávať pozor na čo myslíme a čo si želáme.

A ak by sme chceli dať niekomu porobiť, najskôr by sme mali poriadne zvážiť, či to skutočne spraviť, alebo si ešte pred tým dobre naštudovať dôsledky.

Často dokáže človeka dohnať k takému činu jeho vlastná žiarlivosť, nenávisť, hnev, pomstychtivosť a predovšetkým hlúposť.

"VOSKY"

Odklínanie je prastará fomra liatia do vody rozpustený vosk sviečky. Túto formu používali už Starí Egypťania. Vosk vo vode vytvorí rôzne obrazce, z ktorých sa potom čítajú informácie vo vosku. Prostredníctvom liatia vosku do vody sa dajú zrušiť prekliatia, ktoré na sebe máme, ale zároveň sa dá aj predpovedať budúcnosť. Voskom sa venujem aktívne teraz už pomenej piaty rok. Počas mojej praxe som sa ešte nikdy nestretol s rovnakým voskom, vždy sú iné, vždy ma niečím prekvapia. Nestretol som sa s tým, aby nejakí klienti neboli spokojní. Ak vosky nepomôžu, nikdy neuškodia. Osobne som sa nestretol, aby vosky nepomohli.

Ak sa naozaj chcete zbaviť určitého preklatia alebo negatívne energie, alebo máte problém napríklad predať dom či byt, je to prvý pozitívny krok z vašej strany. Ja som prostredník, kt.odleje vosky a vysvetlí, ako ďalej. Ako sa hovorí, "Pomôž si sám, aj Pán Boh ti pomôže". Svätá pravda. Po odliatí voskov máte za úlohu zbaviť sa všetkého, zhmotneného vo vosku. Podrobný návod vysvetľujem osobne. A verte, keďže máte záujem zlepšiť si život, zlepší sa. Lebo VY chcete a urobíte pre to niečo. 

 

Ak máte otázky, neváhajte nás kontaktovať TU

 


 

 

TOPlist
aktualizované: 04.11.2018 16:16:10