Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

PREKLIATIE, POROBENIE

 

"Porobenie je vlastne pôsobenie človekom na človeka. Je to ovplyvňovanie, ovládanie jeho vôle. Porobiť možno tak silne, že osoba zomrie v krátkom čase, alebo ochorie, manželia nemajú deti. V podstate sa možno zamerať na akékoľvek nešťastie. Keď sa porobenie odoberie, jedinec sa môže uzdraviť. Lekári v týchto prípadoch nevedia pomôcť. Liečia, operujú, ale výsledok sa nedostaví. Horšie je, ak porobia tehotnej žene, pretože sa to môže preniesť na jej plod. Dieťa sa môže narodiť choré, postihnuté. Ak matka zoberie porobenie na seba, dieťa sa síce zachráni ale ona zomrie. V takýchto prípadoch môže porobenie trvať až po siedme koleno."


Konajú tak pre závisť alebo sú pomstychtiví. Čo ma najviac mrzí, že porobenie obyčajne pochádza od niekoho z rodiny. Nevesta nežičí svokre, svokra neveste… Súrodenci medzi sebou. Obyčajne je to kvôli peniazom, dedičstvu."

Porobenie môže byť zlomové alebo prekladové idúce z osoby na osobu. V prvom prípade ide o zlomenie psychiky človeka. U postihnutého sa začnú prejavovať psychické poruchy a často ak ťažké. Možno porobiť s okamžitým účinkom ale aj na dlhšie časové obdobie - na tri, na sedem, alebo na dvadsať rokov, takže niekto sa môže trápiť vlastne celý život." Urieknúť môžu ryšaví, s veľmi čiernymi očami, škuľaví, ženy ktoré nekojili.

                               

Ako zistíme že máme porobené?

Osoba má neidentifikovateľný strach, nevie prečo a ani čoho sa bojí. Nemôže v noci spať. Prebúdza sa stále v tú istú hodinu. Je jej ťažko na duši, nevie si nájsť miesto, je rozrušená, nemôže jesť /špeciálne sa robí čierna mágia aj na takzvané vysychanie / je nervózna, nič ju nezaujíma, nikoho nechce vidieť, stále sa zaoberá sama sebou, Najhoršie je, keď sa jej už nechce žiť. Veľa ľudí spáchajúcich samovraždu má vlastne porobené.

Porobenie možno poslať aj prostredníctvom myšlienok na križovatkách a veľmi silné. Tak sa možno z človeka urobiť narkomana, alkoholika, gembléra. Hovorí sa tomu porobenie vetrom. Taký človek sa pohybuje akoby v šialenom svete. Chce si pomôcť, ale sám to nedokáže. Tak isto upozorňujem ľudí, aby si dobre všimli, či nemajú niečo zvláštne pred dverami. Vždy pripomínam, že vodu, alebo veci netreba prekračovať a v žiadnom prípade brať do holých rúk. Odstránime ich buď v rukaviciach, alebo s papierom a vyhodíme, najlepšie je ich spáliť.


V niektorých situáciách si môže osoba pomôcť sama, ale ak je porobenie viazané na niekoľko rokov, musí sa podrobiť magickým obradom. Uvediem niekoľko rád:

Zoberte si červenú stužku, asi meter dlhú a musí zaviazať deväť uzlov. Pri viazaní každého uzla má hovoriť: - „Ako zaviažem tento uzol, tak zaviažem rozum i vôľu zlého človeka, ktorý na mňa pôsobil. Amen.“ Stužku noste stále pri sebe.

Už sme spomínali, že treba nosiť zatvárací špendlík - ale dole hlavou. Ženy na ľavej strane podprsenky, muži na spodných nohaviciach.

 

Najväčšia ochrana?

Veľkou ochranou človeka je vlastne jeho krst, sila osobného strážcu – strážneho anjela a samozrejme viera. Potom sú to aj amulety, z nich najsilnejším je strieborná Davidova hviezda alebo Krížik. Tiež je dobré ak si na spodné prádlo zapneme zicherku alebo spodné prádlo nosíme naopak.

Pri rozhovore ak cítite, že vám osoba chce ublížiť, tak tak isto prekrížite prsty oboch rúk medzi sebou, lakte primknete telu alebo prekrížite aj nohy,

Ak sa na vás niekto vytrvalo zle pozerá a je nepríjemný, uprite svoj pohľad medzi jeho obočie - tam kde je tretie oko. Neodvráťte ho, kým osoba neprestane na vás pozerať.

Ak cestujeme a cítime, že na nás niekto nepekne hľadí, treba si „prikusnúť“ špičku jazyka a poslať zlé myšlienkami vetou „Pozeraj, pozeraj sa na mňa, aj tak ma nevidíš, aj tak ma neuriekneš, Amen“.

Jeden z najľahších spôsob ako sa uchrániť pred prekliatím je neželať zlo iným ľuďom, nepričiniť sa o ich nešťastie a kontrolovať svoje myšlienky. Čím radostnejšie a pozitívnejšie ich budeme mať, tým menšiu šancu dávame negatívnemu pôsobeniu druhej osoby.

Ak chcete ochrániť vášho domáceho miláčika, kúpte mu červený obojok, ktorý bude nosiť. Alebo pomôže tiež aj červená stužka zaviazaná na 3 uzly.

Ako prekliatiu, porobeniu predísť?


V prvom rade nechváliť sa s tým čo máme, všetko hneď neukazovať, nikdy neukázať prácu, ktorú sme iba začali, nechváliť sa ani s tým, čo nám ide dobre. Závisť je spúšťačom, nepúšťať si závistlivých ľudí, cez prah domu.

Muži po urieknutí začnú piť. Leto, horúčavy- vyčerpáva, človek stráca veľa energie- väčšia pravdepodobnosť urieknutia.

U zlých energia rastie- bočiť od ľudí hádavých, neprajných, dobíjať energiou správnou stravou a pokojom.

Márnivá žena, tiež aj muž, obdivom môže sama (sám) seba v zrkadle urieknuť. Potom si musí povedať- "sama seba som uriekla, sama sebe si pomôžem".

 

Uhlíková voda

Ja robím „uhlíky“ z deviatich zápaliek, ale môžete ich urobiť z troch, šiestich alebo deviatich zápaliek. Pripravte si tiež pohár vody. S prvou zápalkou spravím nad vodou kríž, pomodlím sa, nechám ju takmer zhorieť a odpálim z nej druhú zápalku. Zhorenú časť prvej zápalky pritom hodím do vody. Rovnako to pokračuje aj pri tretej, štvrtej zápalke až končím deviatou. Človek má z očí, ak sa zápalky ponoria pod hladinu. Záleží aj na tom, ktorá zápalka sa ponorila – vtedy sa totiž dá zistiť, či zlá energia prišla od muža, ženy alebo od dieťaťa. Z tejto vody sa potom človek, ktorému sa odrába, musí trikrát napiť, potom do nej namočiť prst a postupne urobiť kríž na čelo a zápästia. Zvyšok vody vyliať do WC a spláchnuť. Uhlíky sa nesmú pripravovať na stole kde sa pripravuje jedlo alebo sa konzumuje. Ak človeku nepoľaví, po pol hodine môžeme opakovať. Uhlíky nerobíme často, pretože môžeme oslabiť našu auru.

 

V budúcej časti si povieme pár ochranných rituálov, ako ochrániť svoj príbytok.

Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom www.vestenietarot.wbl.sk  Ďakujem za pochopenie.

 


 

 

TOPlist
aktualizované: 04.11.2018 16:16:10