Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

 

Pokračovanie unikátnej knihy, ktorá do najmenších podrobností vysvetľuje, ako si utvárame svoj život a tú realitu, ktorú prežívame. Dozviete sa, že základom všetkého sú opakované, výrazné myšlienky, ktoré sa stávajú naším presvedčením a ktoré v nás vzbudzujú silné emócie. Naučíte sa, ako takéto myšlienky cielene usmerňovať tak, aby sme si do života privolali iba to, čo chceme a čo sa nám páči.

 

 

 

 

 

 

Kniha tlmočí posolstvá anjelov cez symboliku čísiel. Na rozdiel od bežných numerologických príručiek sa tu vykladajú čísla od 0 až do 999. Možno sa aj vám stáva, že si často všímate rovnaké čísla alebo máte dojem, že sa vám určité číslo stále zjavuje. Nemusí to byť žiadna divná náhoda, ale možno sa vám tým niečo snaží povedať váš anjel strážny! Knihu Anjelské čísla si môžete stiahnúť TU

 

 

 

 

Táto prehľadná praktická kniha umožní čitateľom osvojiť si rýchlo a ľahko základné princípy staročínskeho umenia feng-šuej. Predovšetkým si vďaka nej budete môcť vybrať vhodné predmety do bytu či na pracovisko, ktoré sú nielen dekoratívne, ale pôsobia ako talizmany priťahujúce bohatstvo, silu a harmóniu.

 

 

 

 

 

Kniha ako rozhovor medzi autorkou a anjelom. Anjel rozpráva o tom, aký zmysel majú v ľudskom živote rituály, a opisuje dôležité rituály prastarých čias. Pojednáva aj o individuálnych rituáloch, rituáloch pre každého, tiež o magických schopnostiach. Ďalšie kapitoly sú o mieri a talentoch. 

 

 

 

 

Najdôležitejšie myšlienky a informácie z obsiahleho diela Angelológia dejín. Autor tu predstavuje tzv. vlny či krivky tvorivosti, ktoré ukazujú, ako jednotliví archanjeli počas vekov ovplyvňovali ľudskú kultúru, vedu a umenie. Úvod a záver knihy tvoria pojednania na témy ako Existujú anjeli?, Anjeli a evolúcia či Hranica medzi metafyzikou a vedou. Množstvo farebného obrazového materiálu.

 

 

 

 

 

Pozoruhodné, bohato farebne ilustrované veľdielo popisuje vlny inšpirácie v kolektívnom nad- a podvedomí ľudstva. Tieto rôzne vplyvy a ciele zodpovedajú 7 archanjelom. Kniha rozoberá vládu 2 z nich: Orifiela a Anaela a rôzne im prislúchajúce javy: starý Rím a rímsko-katolícka cirkev, pustovníci a puritáni, gotika, trubadúri a dvorná láska, romantizmus, narcizmus ako venušanská porucha osobnosti...

 

 

 

 

 

Nezvyčajné, veľkolepé dielo o úlohe a pôsobení anjelov v dejinách ľudstva a Zeme. Jeto skutočne obrovská kniha, nádherne a bohato obrazová, s množstvom vyčerpávajúcich, systematicky zhromaždených informácií. Svojím zameraním a metodikou presahuje rámec duchovno-kultúrno-historického pojednania.

 

 

 

 

Príčinou ľudských problémov a chorob sú negatívne psychické návyky. Liečebná metoda kalifornskej Psychoterapeutky Louise L Hayovej je založená na duševnej očiste.

Knihu Miluj svoj život si môžete stiahnúť TU

 

 

 

 

 

Viete, že ste obklopení milujúcimi a silnými anjelmi, ktorí vám chcú pomáhať vo všetkých oblastiach vášho života? Táto kúzelná knižka prináša inšpirujúce pravdivé príbehy aj konkrétne praktické metódy, ako sa s anjelmi skontaktovať a s ich pomocou sa liečiť a riešiť najrôznejšie problémy. Nájdete tu aj námety na modlitby pre rôzne príležitosti a pozitívne výroky, ktoré pomáhajú navodiť zmenu.

 

 

 

 

Slávna „anjelská autorka“ získala doktorát z terapeutickej psychológie. Svojich klientov učí vyliečiť si emócie, myseľ aj telo s pomocou anjelov. Hovorí: „Začala som svojim klientom pomáhať komunikovať s ich vlastnými anjelmi. Veľmi rýchlo som zistila, že liečivá sila anjelov je oveľa účinnejšia, ako zvyčajné terapeutické metódy. Ich posolstvá nám pomáhajú zbaviť sa obáv a strachu, uzdraviť naše myšlienky a predchnúť ich láskou a porozumením...“

 

 

 

Strovoloský mág je prezývka pozoruhodného liečiteľa a duchovného učiteľa, inak nazývaného Daskalos, ktorý žil na gréckom ostrove Cyprus niekedy zhruba v rokoch 1915-1990. Táto kniha je svedectvom o ňom. Pozostáva prevažne z prepisu rozhovorov s ním a jeho prednášok. Tiež je tu zaznamenaných niekoľko najzaujímavejších prípadov "zázračného" uzdravenia a množstvo rôznych príhod.

Kyriacos C. Markides, grécky sociológ žijúci v USA, sa pravidelne vracal na Cyprus, aby sa mohol bližšie zoznamovať so zvláštnym svetom miestneho liečiteľa a duchovného učiteľa zvaného Daskalos. Množstvo pozoruhodných príhod, stretnutí, vyprávania i vlastných zážitkov viedlo k spísaniu tejto knihy, ktorá právom patrí k tomu najlepšiemu, čo existuje v rámci tzv. ezoteriky a v širšom zmysle aj v oblasti hľadania zmyslu života.

Mimozemšťania, strážni anjeli, čakry, minulé životy, jemnohmotné telá, zasvätenie, sny a fantázie, pobyt mimo telo, výroba talizmanov, správne myslenie, rozdiel mezi fantaziou a tvorivou imagináciou, ako sa sny otlačievajú do mozku, čo je to skutečnost, tri svety. Ako vytvoriť strážného anjela, štyri živly, zasvätenie mystika, politické debaty.

 

 

Toto je absolútne unikátna kniha. Veľmi podrobne a logicky vám vysvetlí, prečo sa vám doteraz nesplnilo to, po čom túžite, a ako dosiahnuť, aby sa to splnilo. Tajomstvo spočíva v postupnej zmene vašich vibrácií. To sa dosahuje cieleným usmerňovaním myšlienok, pričom sa treba riadiť svojimi pocitmi. Ak vám náhodou doteraz nefungovalo pozitívne myslenie, tu pochopíte hlbšie súvislosti a získate doslova „technický“ návod, ako meniť svoj stav a život krok za krokom – až k zaručenému naplneniu všetkých vašich túžob. Okrem osobito podanej teórie tu nájdete aj 22 originálnych praktických postupov, cvičení a hier, ktoré vám príjemným spôsobom pomôžu vytvoriť si úžasný život. Knihu Pros a dostaneš si môžete stiahnúť v PDF súbore TU

 

Autor svojím súborom kníh “Hovory s Bohem“, ” Přátelství s Bohem” a “Přijímaní Boha” vytvoril bestsellery, ktoré boli preložené do dvadsiatich siedmych jazykov a predané sú už milióny. Autor žije v južnom Oregone so svojou ženou Nancy. Spoločnými silami založili neziskovú organizáciu ReCreation, ktorá ma za cieľ vrátiť človeka sebe samému. V poslednej dobe sa venuje mládeži.

Knihu Hovory s Bohem si môžete stiahnúť TU

TOPlist
aktualizované: 04.11.2018 16:16:10