Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

OČISTENIE AURY, VYPÁLENIE CHORôB

  1. Položte na stôl tácku alebo kus nehorľavého rovného materiálu, ktorého vám nebude ľúto, keď sa poškodí.
  2. Na ňu dajte svoju fotografiu, prípadne osoby, ktorá Vás požiadala o očistu. Na fotke smie byť len tá osoba, ktorej sa ide vykonávať očista. Nezáleží na tom, aká stará je daná fotografia.
  3. Vôkol nej položte tri sviečky tak, že vedľa spodných rohov fotky dáte po jednej sviečke a tretiu položíte nad fotku. To znamená, že budú vytvárať trojuholník.
  4. Zapáľte ich a zotrvajte nad nimi chvíľu pri tichej modlitbe. Do nej zahrňte dôvod, pre ktorý tento rituál vykonávate. V žiadnom prípade pri ňom nespomínajte negatívne veci, iných ľudí, zlé priania a pod. Jasne a stručne požiadajte vyššie sily o pomoc. Ak ste modlitbu dokončili, poďakujte sa a nechajte plamene sviečok dohorieť.
  5. Sviečky nenechávajte bez dozoru! Majte ich položené na bezpečnom mieste, kde nemajú na ne dosah deti a kde sa na ne nebude pozerať veľa ľudí. Je to rituál určený iba pre Vás.
  6. Sviečky nechajte dohorieť. Bežné kahančekové sviečky horia približne päť hodín, preto si vymedzte čas len na to.
  7. Je dobré, ak sa vám podarí rituál zopakovať na ďalší deň, ale s piatimi sviečkami. Dodržte postup ako pri troch sviečkach, akurát po bokoch fotky asi približne v jej strede dáte o dve sviečky viac. Takto vytvoríte okolo fotky päťuholník.
  8. Potom pokračujte tak, ako v prvom prípade. Zapáľte sviečky, pomodlite sa, nechajte ich dohorieť a prázdne pliešky vyhoďte.
  9. Ak sú negatívne sily príliš prilepené, musíte tento rituál dostať na vyššiu úroveň pomocou siedmych sviečok.

10.  To znamená, že miesto piatich sviečok použijete sedem, pričom ich použijete sedem, pričom ich položíte okolo fotky do tvaru pyramídy.

11.  Ak ste rituál ukončili, fotku si odložte a nechajte ju na inokedy. Možno ju budete ešte potrebovať. Keď sa náhodou poškodí, tak ju spáľte a rozfúkajte jej popol von oknom.

12.  Určitý čas počkajte, ako očista zabrala a potom už uvidíte, či ju treba opakovať alebo nie..

Malo by sa ukázať zlepšenie v tej oblasti, ktorá vás zaujímala. Tieto metódy vynikajúco zaberajú pri riešení zdravotných problémov, odstránení negatívnych nánosov, uvoľnení psychického napätia v tele či očiste aury.

 

 


 

 

TOPlist
aktualizované: 04.11.2018 16:16:10