Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

VŠEOBECNE – Veľkňaz, ochrana tradícií, ktorý symbolizuje vieru vo všetko mystické, duchovné a všetko, čo súvisí s náboženstvom. Pripomína nám vlastnú spiritualitu, vieru a dôveru v Boha. Dôverujme tomu, čo vybudovali staré generácie. Keďže sa jedná o Veľkňaza, tento mesiac máme pod ochranou. Silná ochranná karta, ktorá spolu s mečovým esom sľubujú, že sa udalosti v tomto mesiaci budú uberať správnym smerom. Mali by sme rozlišovať dobro od zla. Bude prevládať jasné myslenie nad citmi. Mali by sme si dávať pozor na nepremyslené skutky. Karty tiež upozorňujú na opatrnosť pri podpisovaní rôznych zmlúv, treba si prečítať aj malé písmena a ubezpečiť sa, že rozumieme stanoveným podmienkam. Prichádzajú k nám nové príležitosti, možnosti, ktoré by mali využiť. Ak je to možné, karty k tomu ukazujú, mali by sme sa dať na štúdium. Osoby narodené v znamení Váh, Vodnára a Blížencov by mali venovať svoj potenciál tvorivosti a inšpirácie počas tohto mesiaca využívať naplno, zrealizujte originálne nápady alebo uskutočnite svoj veľký sen. Zdravotne, keďže sa jedná o Veľkňaza a teda aj Býka, treba venovať pozornosť prieduškám, krku a šetriť si hlasivky, hlavne 10teho a 11teho októbra, zubov a uší.  

BARAN – Barani, opatrnosť vo financiách je na mieste. Obrátená pozícia Esa je znamením neistoty, finančných obáv či chamtivosti. Dajte si pozor na materiálne istoty, ktoré sú skôr na škodu, ako na úžitok. Nemali by ste sa v tomto mesiaci púšťať do akýchkoľvek rizík alebo investovať do nehnuteľností. Pozor na život v ilúziách! Október prinesie skúšky do vzťahov alebo práce. Je nutné ovládať výkyvy nálad, v prípade, že sa v niečom dlho rozhodujete, je najvyšší čas na rozhodnutie.

BÝK – Október pre Býkov bude dôležitý hlavne po emocionálnej stránke. Október, v ktorom bude treba zvládnuť výkyvy nálad. Karty upozorňujú na potrebu urobiť rozhodnutie z možností, ktoré sa vám naskytnú. Rozhodujte sa opatrne, verte svojej intuícii. Je nutné, aby ste stáli pevne nohami na zemi.  Výborné karty pre skupinovú prácu. Koniec mesiaca bude priať mieru, priateľstvám, dobrej spoločnosti a rodinnému šťastiu. Spokojnosť tiež v peňaženke. 

BLÍŽENCI – Blíženci majú nad sebou šťastnú hviezdu. Vaše želania a priania sa stanú skutočnosťou. Nádej, nové začiatky, porozumenie medzi jednotlivými udalosťami, priaznivý vývoj pre plánovanie. Karty v tejto kombinácii hovoria o užívaní si financií, blahobytu, prosperity. Čiže dariť sa bude obchodným transakciám. Môžu sa splniť tajné sny, ale nie vždy tie, na ktoré čakáme. Nečakané dary, úspech a pevné zdravie. Spirituálny svet by v októbri nemal byť ignorovaný.

RAK – Výzvy a meranie síl. Možno máte dojem, že je vám bránené vo voľnom tvorivom prejave. Môže za to frustrácia, ktorú vyvolal v jej strede stret dvoch protikladných energií. Klesajúca hladina životnej a duchovnej energie a energia, ktorá je zameraná na nejaký cieľ, ale je náhle zablokovaná predsudkami. Je nutný boj, trpezlivé prekonávanie prekážok. Na ich prekonanie treba vynaložiť ešte raz také úsilie, ako zvyčajne. Pozor na zlé úmysly a nepremyslené skutky. Koniec mesiaca prinesie správy o vašich financiách prostredníctvom introvertnej osoby.

LEV – Úspech je na dosah ruky, len naň nedošiel čas. Je nutné prekonať strach k novým skúsenostiam. Zbytočne vás oberá o energiu, ktorú môžete spotrebovať na iné veci. Neodporúčam uskutočňovať zmeny, aj keď máte takéto nutkanie. Príležitosť, ako zvýšiť životnú úroveň za predpokladu, že vynaložíte nemalé úsilie. Môžete sa postaviť tvárou tvár vášmu strachu a prekonať ho. Akonáhle sa vám to poradí, pocítite príliv vitálnej energie. Čo tak požiadať Strelcov o pomoc?

PANNA – Panny by si v tomto mesiaci mali dať pozor na bezohľadný postoj k peniazom a nerozumným míňaním peňazí, pretože vás to môže doviesť ku bankrotu. Kolísavá finančná situácia. Pozor na preháňanie kvôli obdivu zo strany druhých. Neposudzujte seba ani druhých podľa množstva vykonanej práce.  Budete musieť obhájiť vaše činy alebo názory. Tento mesiac bude trochu ťažký, nakoľko sa musíte pripraviť na útoky „z vonku“. Odvaha, smelosť a pripravenosť budú odmenené.

VÁHY – Pre Váhy na tento mesiac vyšli pekné karty. Hojnosť, materiálny a domáci komfort, ochrana. Október je vhodný na počatie dieťaťa , návštevu kultúrneho podujatia alebo prírody. Pevné, finančné zázemie je v štádiu rozvoja. Dariť sa bude hlavne umelcom a tvorivým ľuďom. Karty hovoria o silnom srdci, potrebe počúvať druhých a pomôcť im. Budete sa ale musieť tiež rozhodnúť. Rozhodujte sa na základe srdca, prostredníctvom lásky. Dramatická zmena postoja alebo nových začiatok, ktorých sme iniciátormi práve my,  prinesie lepšie časy. Šťastné priateľstvo v osobnom živote alebo v práci. Nadviažte kontakt s Matkou prírodou.

ŠKORPIÓN – Je potrebné, aby ste prekonali nečinnosť a pasivitu. Na mieste je rýchle jednanie, inak hrozí neúspech, úpadok, krach či neschopnosť. Zlá voľba môže priniesť omyly a neúspech. Je dôležité nezaspať na vavrínoch. Pozor na zlý výber práce, investícií a ľudí okolo. V tomto mesiaci by ste mali mať oči a uši otvorené, pretože sa vám ponúkne niečo, čo môže mať pozitívny vplyv na vašu budúcnosť. Vďaka vašej tvrdohlavosti ste už prišli o zaujímavé možnosti postúpiť o krôčik vyššie.

STRELEC – Strelci, čaká vás veľmi pozitívny mesiac. Už len z dôvodu, že vo výklade sa naskytla karta Hviezda. Obnova, znovuzrodenie, pozitívne zmeny či šťastné, nečakané príležitosti. Október je  pod ochranou, preto môžete urobiť radikálne rozhodnutia a podpisovať zmluvy, všetko o čo sa snažíte dopadne dobre. Nepodmieňujte svoj vnútorný pocit šťastia a radosti vonkajšími vplyvmi – čo ak sa stane to, čo ak to nie je... jednoducho tu a teraz! Každému môžete slobodne prejaviť city. Spokojnosť nie len v peňaženke, ale aj v rodine.

KOZOROŽEC – Myslite viac pozitívne o vašich prospechoch. V októbri môžete mať pocit, že sa nachádzate na križovatke. Správna voľba je stále nejasná, prinajmenšom z hľadiska logiky, pretože je stále príliš veľa neznámych. Palice sa však netýkajú logiky, skôr inšpirácie a odvahy. Preto nasledujte vaše srdce a statočne sa vydajte vpred. Vyvarujte sa stagnácii. Október nie je vhodný mesiac na čas zastaviť sa. Pozor na ego a túžbu po spoločenskom alebo profesionálnom postavení. Pretože viete byť ozajstnými a lojálnymi  priateľmi, ale vaše ego sa tu môže pripliesť do cesty.

VODNÁR – Koleso osudu. Výklad sa ďalej nerobí. Ako vidíte, tento mesiac pre Vodnárov je Koleso v obrátenej pozícii, ktorá hovorí o zásadných obratoch. Nie veľmi pozitívne prekvapenia, málo šťastia, pravdepodobne sa niečo zopakuje z minulosti. Nezanedbávajte osobnú zodpovednosť. Nezabúdajte na veci, ktoré môžete ovplyvniť, a neviňte okolnosti z chýb, ktoré sú v skutočnosti vaše vlastné. Pozor si treba dať na cestách.

RYBY – Pre ryby sa naskytne možnosť zarobenia peňazí, rozšírenia matérii. Nebude tu čas na rozhodovanie, nakoľko vyšlo aj palicové eso. Ber, alebo nechaj tak! Nové začiatky budú spojené s novým životným cyklom. Akcia prinesie reakciu, schopnosť rýchlo sa rozhodnúť. Máte možnosť si vytvoriť také prostredie, aké vám dovolí čo najlepšie fungovať. Nie je čas na urobenie si poriadku vo svojom domove, na pracovisku či vo vzťahoch? Neignorujte príležitosť a možnosti.  

Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom www.vestenietarot.wbl.sk  Ďakujem za pochopenie.

 TOPlist
aktualizované: 28.09.2018 20:21:34