Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

„Rozšírte svoje obzory a vzlietnite až k oblohe“
Adnachiel, anjelský vládca Strelca.

 

Môj zlatý šíp je pripravený nasmerovať váš zrak do nových a vzdušných diaľok. Prinášam vám úžasnú možnosť rozvíjať sa prostredníctvom predstavivosti a činov a premeniť vaše sny na skutočnosť. Nezáleží na tom, po akom úspechu životnej cesty kráčate, vždy existuje priestor na vlastný rozvoj. Najprv potrebujete optimizmus, ktorým umocníte silu svojej predstavivosti, a potom odhodlanosť a životnú silu premeniť sny na skutočnosť. Zlatý oheň vášne v mojom znamení vám pomôže dosiahnuť cieľ a moja láska podporí vaše sny o lepšom živote. Moja energia spolu s hlbokou múdrosťou Jupitera vaše sny zmnoží, naplní jasom a povznesie ich nahor k nebesám, lebo iba nebesá budú hranicou vášho rozmachu, ak v srdci nájdete dosť odvahy. Dám vám šancu vzlietnúť so mnou k oblohe a jasnejšej, žiarivejšej a uspokojivejšej budúcnosti.


Strelcovi, ohnivému znameniu, vládne Jupiter, planéta šťastia a hojnosti. Vládcom Jupitera je Zadkiel, ktorý sa stará o všeobecnú hojnosť.

Sahaqiel, anjel oblohy, rozšíri vaše obzory až k nebu a ešte ďalej. Sahaqiel hovorí : „Vzlietnite so mnou k oblohe na pozlátených krídlach a stúpajte nebesky modrou ako zlatá holubica, ktorá mieri k Otcovi slnku. Postupne vám odhalím svoje tajomstvá. Keď vám vlastná energia a nadšenie oslobodiť dušu, jedinou hranicou bude pre vás obloha. Uvedomte si, že rozšírenie obzorov je obojstranný proces. Najprv musíte uznať fyzický obzor svojho sveta a dokázať odhadnúť možnosti svojich aktivít. Až potom budete môcť skutočne rozvinúť svoje vedomie, aby vyšlo v ústrety novým výzvam.

Privolajte Sahaqiela slovami : „ Sahaqiel, Sahaqiel, Sahaqiel, pomôž mi, prosím ťa, rozšíriť moje vnútorné i vonkajšie obzory. Viem, že som už spoznal, aké sú skutočné možnosti môjho života, ale s tvojou podporou je hranicou len obloha. S láskou a svetlom, láskou a svetlom, láskou a svetlom.“

Pre optimistickejší pohľad na budúcnosť : „Adnael, zaslúžim si byť optimistickejší čo sa týka plánov do budúcnosti, pretože prišiel čas, aby som o sebe prestal pochybovať, začal rozvíjať svoj talent a získal väčší pocit naplnenia“

Pedael, anjel vyslobodenia hovorí : „ Je mnoho spôsobov, ako dosiahnuť vyslobodenie. Napríklad v situáciách spojených s prácou, domovom alebo vzťahmi a vy neviete, ako sa vyslobodiť, najmä ak sa to týka aj ostatných. Privolajte moje meno s láskyplným zámerom, žiadajte o moju ochranu a snažte sa neubližovať druhým viac, než je to nevyhnutné. Ak dokážete byť trpezliví a každý deň posielam mojím menom lásku a svetlo v ústrety problému, riešenie sa stále nájde.

Ak potrebujete Pedaelovu pomoc, privolajte ho slovami : „ Pedael, Pedael, Pedael, viem, že sa musím z tejto situácie dostať spôsobom čo najmenej bolestivým, aby som získal pozitívny pohľad na budúcnosť. S láskou a svetlom, láskou a svetlom, láskou a svetlom.“ Opakujte zariekanie každý deň, až kým sa vaše problémy nezačnú riešiť.

Farbami Adnachiela a Strelca sú najrôznejšie odtiene modrej, od blankytnej po lazurovitú, ktoré prechádzajú ať do purpurovej. Objavuje sa aj zlatá farba, pretože ide o ohnivé znamenie. Svetlejšia modrá vám pomôže uvidieť jasnejšie správnu cestu vpred. Užitočný bude chryzokol. Modrá, ktorá sa mení na purpurovú vás ochraňuje na ceste duševného a duchovného rozvoju. Na tento účel pomôže ametyst alebo ametrín.

Ak túžite po novom vzore svojej budúcnosti, takto privolajte Isiaiela : „ Isaiel, Isaiel, Isaiel, buď, prosím ťa, so mnou a pomôž mi dnes zmeniť vzor môjho života. Minulosť nechám tak a budem hľadieť v ústrety lepšej budúcnosti, keď rozšírim svoj osobný obzor pre moje najvyššie dobro, najvyššie dobro, najvyššie dobro.“
 
Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom www.vestenietarot.wbl.sk  Ďakujem za pochopenie.

 

 

TOPlist
aktualizované: 04.11.2018 16:16:10