Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

VŠEOBECNE – November je najlepší mesiac na vytýčenie nových cieľov alebo na nový spôsob premýšľania o tých starých. Veľkňažka je symbolom mesiaca, ženskosti, citov a podvedomia. Ak môžete, pomôžte, ale dobre uvážte všetky investície. Veľkňažka vás prosí, aby ste viac počúvali jeden druhého a tak sa vyhnete hádkam s partnerom alebo v domácnosti alebo v práci. Verte svojej intuícii a sile vlastných prirodzených psychických schopností. Venujte tiež pozornosť snom a všetkým intuitívnym správam, ktoré dostávate, pretože tie vás presne vedú. Finančné problémy budú prekonané. Hlavne ženy by sa mali zamerať na svoje zdravie, špeciálne na ženské problémy.

Archanjel Haniel je ako bohyňa – anjel milosti a ženskej spirituality. Ako naozajstná Veľkňažka bude Haniel vystupovať ako duchovná učiteľka a radkyňa, pomôže vám rozlíšiť, ktoré pocity a nápady môžete považovať za dôveryhodné vedenie. Zavolajte Haniela, aby zvýšila vašu jasnosť v spojení s anjelmi.

BARAN – Koleso osudu. Ako iste viete, ja výklad ďalej nerobím. Buď svoju budúcnosť poznáte, alebo sa ňou máte poučiť. Nezabúdajte na veci, ktoré môžete ovplyvniť a neviňte okolnosti z chýb, ktoré sú v skutočnosti vaše vlastné. Karta s číslom desať prináša šťastie, úspech, nečakané výhry, ale tiež obdobie stagnácie. Pánom tento karty je Jupiter ako predstaviteľ princípu rovnováhy a stability. Jupiter je planétou hojnosti, rastu ale aj pochopenia. Nehľadať materiálne šťastie okolo seba. Šťastie je v nás. Netreba zabudnúť, že všetko má svoj začiatok i koniec. Šťastný musí byť človek vnútorne. Šťastie nájdeme v sebapoznaní.

BÝK – Miernosť a Voz. Tento mesiac bude predovšetkým o zvládaní náladovosti, hystérie a správneho nasmerovania. Karty poukazujú na dve stránky našej osobnosti, našu svetlú stránku, ale aj na našu temnú stránku, podobne aj náš citový a rozumový svet a na potrebu dosiahnuť medzi nimi rovnováhu. Nájdime pozitívny vzťah k sebe samému. Choďte si za svojím bez ohľadu na názory iných. Ak sa niekomu niečo nepáči, je to jeho problém. Zostaňte v pokoji a majte jasno v tom, čoho sa snažíte dosiahnuť. Je dôležité v tomto okamihu ukázať sebakontrolu, odhodlanie a ochotu dobehnúť do cieľa. Vyvarujte sa extrémom a nájdite vnútorný pokoj. Pozor na cestách!

BLÍŽENCI – November bude patriť medzi šťastnejší mesiac. Obklopujú vás tí, ktorí sú zdrojom vášho šťastia. Pamätajte, že ich máte uznávať a vážiť si ich. Venujte sa im a radujte sa z prostých vecí v živote. Používajte svoju myseľ, pravdu a logické myslenie, aby ste vo svojom svete vybudovali poriadok. Uvoľnite sa a užívajte si. Odložte svoje masky a spoznajte samých seba. Kráľovná mečov vám radí, aby ste našli ten správny druh muziky pre vás a tancovali. Len tak, pre radosť.

RAK – Rakov čaká slnkom nabitý mesiac. Oslavy, večierky, blahobyt. Vhodný čas na počatie, správy o tehotenstvách, pôrodoch. Slnko sľubuje úspech vo všetkom, o čo sa pokúšate 3 mesiace alebo 3 roky, tiež hovorí o tom, že akékoľvek prekážky budú prekonané. Príliš by ste nemali analyzovať, nesnažte sa zvykať na život bez problémov, ale si ho jednoducho užívajte. Je čas, aby ste vytiahli problém na svetlo a popasovali sa s ním.

LEV – Levom bude v novembri vládnuť vzdušný živel, duch, duša, myseľ, jasné uvažovanie a logika. Potreba preseknúť problémy, oslobodiť sa a otvoriť novému. Eso mečov predstavuje štart nezastaviteľných udalostí. Veci sa zmenia pre dobro všetkých. Dar myslenia používajte správne, aby ste videli svet jasne, aby ste dobre komunikovali a vytvárali šťastnú, zdravú skutočnosť. Pozor na ostrý jazyk. Dôvtip alebo túžba po úprimnosti sú dary meča, ale nepoužívajte ich deštruktívne.

PANNA – Pohárová štvorka hovorí o hojnosti, osmička o lenivosti. Preplnenie, nespokojnosť, uzatvorenie sa, ochabnutosť, nedostatok disciplíny či rezignácia. V tomto mesiaci sa pripravte na veľa dobrých aj zlých podnetov, akoby vás unášal vír udalostí. Šťastie treba hľadať v sebe. Nemyslíte si, že je čas na zmenu? Zmenu chápte ako nutnú obeť, aj za cenu bolesti a problémov. Napríklad vzdať sa milenca, aby ste zachránili vaše manželstvo.

VÁHY – pre váhy to bude veľmi rýchly mesiac. Ani sa nenazdáte a už budete kupovať darčeky pod vianočný stromček pre vašich priateľov. Udalosti sú v pohybe, riešenie problémov už prebieha bez toho, aby ste o tom vedeli. Podvedomie pracuje pre váš prospech, preto treba počúvať intuíciu. Náhle, ale dobré správy. Možnosť vycestovania do zahraničia. Tiež pocítite spokojnosť v rodine i v peňaženke. Čaká vás zaujímavé priateľstvo, šťastná láska.

ŠKORPIÓN – Príliš veľa úloh, dali ste si na chrbát viac, ako unesiete a to môže viesť ku konfliktom a pocitom osamelosti. Nutnosť žonglovať s viacerými možnosťami tak, aby ste nestratili kontrolu. Čo tak pristúpiť ku kompromisom? Pozor si dajte na peniaze. Hrozia menšie, ale predsa straty. Pozor na fantazírovanie v dobe, keď to nie je na mieste. Jedna vec je oslavovať pocit, že sa vo vašom živote sny stali skutočnosťou a druhá vec je utekať za snami, ktoré sa nikdy nemôžu splniť.

STRELEC – Strelci, pozor na nerozhodnosť – treba sa pustiť po zvolenej ceste a zvládnuť ju čo najlepšie. Počúvnite svoje srdce a statočne sa vydajte vpred. Nie je vhodný čas na stagnáciu. Palice vždy predstavujú jednanie. Prekážky spojené s ohováraním, odpor, nepríjemná osoba hádže polená pod nohy. Je nutný boj a trpezlivé prekonávanie prekážok. Pozor na podvody. Hrajte podľa pravidiel, dôverujte si a nesnažte sa podvodom získať neférovú výhodu.

KOZOROŽEC – ste sústredení, odhodlaní a niečo vás poháňa. Čosi vás zaujalo a vy tomu venujete takmer celú svoju energiu a všetky schopnosti. Máte intenzívny pocit, že vo všetkých veciach týkajúcich sa tejto záležitosti máte pravdu. Pozor na toto presvedčenie, že máte pravdu a váš spôsob je ten jediný. Existuje nebezpečie, že sa stanete voči druhým príliš panovační alebo netolerantní. Vaše túžby ohľadom tejto veci sa splnia. Mier, priateľstvo, dobrá spoločnosť a rodinné šťastie. Spokojnosť v rodine, ale aj v peňaženke.

VODNÁR - Bláznove posolstvo je posolstvo nekonvenčných rozhodnutí. Urobte skok viery. Osvojte si hravý prístup vo vážnych situáciách. Pravdepodobne stojíte na križovatke a neexistuje spôsob ako zistiť, kde jednotlivé cesty končia. Ak ste zažili stratu, obráťte sa na múdreho priateľa alebo psychológa či duchovného radcu, ktorí vám pomôžu sa uzdraviť, aby ste mohli v pravý čas vyjsť v ústrety jasnej budúcnosti. Je nutné pestovať pozitívne myslenie.

RYBY - Všetko, čo ste kedy urobili sa vám začne vracať. Rovnako v dobrom ako aj v zlom. Vyvarujte sa ľahkomyseľnosti. Poučte sa z vašich chýb a urobte teraz také rozhodnutia, ktoré povedú k šťastnej budúcnosti. Je pravdepodobne možný kontakt so zákonom, podpisovanie zmlúv a právnych dokumentov. Pozor na opletačky s políciou a justíciou.  Život vám skomplikujú intrigy a vedomé poškodzovanie dobrého mena. Preto sa bude od vás vyžadovať, aby ste obhájili vaše činy alebo názory. Nebojte sa útoku. Použite položené otázky k väčšiemu porozumeniu. Ak budú vaše názory správne, ich bližšie skúmanie nebude na škodu a vaša múdrosť sa viac prehĺbi.

 

Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom www.vestenietarot.wbl.sk  Ďakujem za pochopenie.TOPlist
aktualizované: 04.11.2018 16:16:10