Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Tarotová predpoveď na MAREC

VŠEOBECNÉ TENDENCIE – Marec môže byť vo všeobecnosti veľmi úspešným mesiacom. Prekonanie prekážok, úspech bude dosiahnutý tvrdou prácou. Možné nové začiatky spojené s novým cyklom. Akcia prináša reakciu, schopnosť rýchlo sa rozhodnúť. Dobré správy sú na ceste. Dovoľte Esu palíc sa stať vašou múzou. Dodá vám bezpríkladnú vlnu kreatívnej inšpirácie. S jej ochranou, odvážnymi nápadmi bude vaša myseľ rásť v každom možnom smere. V Marci je dobré zmeniť životosprávu, starať sa viac o vlastné telo ale aj dušu. Karty tiež hovoria o dobrom zdravý, zmyselným sexuálnym životom, plodnosťou a deťoch. Čiže vhodný čas na počatie dieťaťa.

ZDRAVIE – Zdravotne karty poukazujú na pevné zdravie, ba dokonca v tomto mesiaci je možné sa vyliečiť zázračne, našimi myšlienkami. Voda bude mať veľký vplyv na zdravie. Preto odporúčam pitný režim, ak je to možné, byť nejaký čas pri vode alebo si pustiť meditačné cd so zvukmi vody. Podľa čínskej medicíny je treba v marci posilňovať žlčník. Leží pri spodnej strane pečene, hromadí a vylučuje žlč, ktorú vytvára pečeň. Žlč je potrebná na trávenie, najmä na štiepenie tukov. Problém žlčníka sa prejaví bolesťou v oblasti pravého rebra, vtedy treba vyhľadať lekára. Jej aktívna činnosť je v noci medzi 23. a 1.hodinou, keď sa často problémy so žlčníkom prejavujú. Prevenciou je kvalitná vyvážená a pravidelná strava. Veľmi účinný bude čaj z repíka lekárskeho v dňoch 2. a 3.marca, Mesiac je v Panne, a potom 25. a 26.marca, keď Mesiac bude v Rakovi.

VZŤAHY – Marec prináša do vzťahov zmeny, prípadne napätie, alebo aj náhle odchody alebo príchody partnerov. Nedá sa však jednoznačne povedať, či pôjde o pozitívne alebo negatívne zmeny. Úlohu v tomto mesiaci budú hrať aj rodinné vzťahy, buď sa budú riešiť alebo dôjde ku zmenám. Zmyselnosť, duchovný rast ale aj sexualita.  V tomto mesiaci sa spoja osudy troch ľudí. Dôležité je nepadať do stavov depresie alebo brať vinu iných na seba.  Ak neplánujete tehotenstvo, majte sa na pozore pred počatím.

FINANCIE – Krásne karty pre financie na marec. Pre tých, ktorí hľadajú prácu, na ceste sú nečakané, ale šťastné príležitosti nájsť vhodné zamestnanie. Novinky v peňažných záležitostiach, tiež tehotenstvo, plodná sila, zodpovednosť a praktickosť. Možnosť zbohatnúť na hmotnej rovine a schopnosť užívať si to. Na ceste sú príležitosti zaoberať sa novými poznatkami a záujmami, novou formou štúdia alebo práce. Mesiac je tiež vhodný na kúpu domu alebo iného majetku. Nové začiatky vybudované na starých a pevných základoch. Netreba banovať za tým, čo nám chýba, ale tešiť sa z maličkostí, ktoré život prináša. Všetko o čo sa snažíte v tomto mesiaci dobre dopadne – je pod šťastnou hviezdou.

RADA NA TENTO MESIAC - Mesiac prestavuje varovanie pred možnou stratou zdravého úsudku a objektívneho hodnotenia. Je potrebné správne hodnotiť sám seba, naše minulé skutky, skryté túžby alebo okolnosti danej situácie aby sme odstránili nebezpečie. Značí potrebu odstrániť nesúlad vedomia a podvedomia, čo by nás mohol podviesť. Riaďte sa správami z podvedomia.


TOPlist
aktualizované: 10.03.2018 21:40:10