Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Magické rituály patriace k Marcu

 Marec, mužský mesiac je zviazaný s emocionálnou sférou človeka. S láskou, ale aj so smútkom a bôľom. Reč bude teda o magických obradoch súvisiacich s láskou a depresiami. Pri magických rituáloch v marci sa využíva najmä voda, lebo tá prichádza z hr zavlažiť pôdu ako posolstvo, z ktorého sa zrodí nový život.

Ak si chcete privolať lásku, dajte túto informáciu vode v čase keď Mesiac pribúda. Osoľte vodu tri razy ráno pri východe Slnka a pred odchodom z domu. Umyte sa ňou a utrite rubom domácich šiat, ktoré ste už dlhšie nosili. Zoberte šálku do oboch rúk, pohľad uprite na vodu, duch slov vychádzajúcich z vašich úst sa zachytí na vode. Hovorte:

„ Ako sa radujeme zo Slnka, ako potrebuje jedlo sedlo soľ, tak aj ja sluha Boží /vaše meno/aby som sa aj ja páčila /páčil/ mladým i starým, bohatým aj chudobným i všetkým ľuďom. Aby som bola pre oči príjemná, v reči rozumná. V mene otca, syna i svätého ducha, amen".

Po úkone si prezlečieme a šaty, ktoré sme mali na sebe hodíme do rieky. Voda pomôže prejsť prosbe človeka do sféry, ktorú potrebuje. Túto magickú formulu môžete využiť i ako želanie aby ste lepšie podnikali, boli úspešní v práci, či iných aktivitách, ale iba v marci!

Veľa ľudí v tomto období trpí ale smútkom až depresiou. Skúste tento osvedčený rituál. Naberte do šálky vodu tak ako pri predchádzajúcom prípade a každý večer, až kým nepocítite, že dušu máte ľahšiu trikrát odovzdať vode posolstvo:
„Voda, vodička, chodila si ty po mori, po piesku a tak ako si piesok umyla, tak aj sluhovi Božiemu /meno/ smútok a bolesť smútok si odobrala.“

Tri razy poviete amen. Napijete sa z vody niekoľko glgov a ľahnete si spať. Ráno sa tou vodou umyjete, namočíte si ňou aj vlasy. Tento obrad začnite robiť pri ubúdajúcom Mesiaci.

Vráťme sa však k láske, lebo marec je vhodný na ľúbostné čary. Príchodom jari mnohí ľudia pocítia príliv omladzujúcej energie a sily. Keď pribúda Mesiac vyskúšajte toto kúzlo. O pol noci zoberte cibuľu, obráťte sa tvárou na východ a novým nožom ju rozkrojte...

Celý článok nájdete v sekcii Pre Pradplatiteľov alebo kliknutím na TENTO link.

 


 


 

 

TOPlist
aktualizované: 04.11.2018 16:16:10