Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Osobné mandaly

Mandala (sanskrit: मण्डल kruhoblúk) je harmonické spojenie kruhu a štvorca, kde kruh je symbolom neba, transcedencie, vonkajších síl a nekonečna, pričom štvorec predstavuje vnútorné sily, to, čo je spojené s človekom a zemou. Oba obrazce spojuje centrálny bod, ktorý je zároveň počiatkom i koncom celého systému.

Existujú rôzne druhy mandál – očisťujúce, posilňujúce určité vlastnosti či jednotlivé oblasti ľudského života. V najširšom zmysle sú mandaly diagramy, ktoré ukazujú ako sa chaos stáva harmo

nickou formou. Najstaršie obrazce tohoto druhu sa vyskytujú už v paleolite. Dajú sa tiež nájsť v pôdoryse stavieb zo starého EgyptaBabylonu a Jávy.

Obrazy sa vytvárajú zo zafarbeného pieskuryžovej múky alebo iného sypkého materiálu. Ich tvorba vyžaduje veľkú starostlivosť a trpezlivosť, čím predstavuje určitý rituál. Mandala je vytváraná zvyčajne pri príležitosti nejakej slávnosti alebo obradu a jej forma sa riadi zmyslom a významom príležitosti, ku ktorej je vytváraná. Tvorca na jej povrchu vyjadruje geometrickými obrazcami a pre zasvätených zrozumiteľnými symbolmi svoje videnie sveta, prírodných síl, kolobehu životaastrologi

ckých znamení, božstiev i svoje najvnútornejšie náboženské vyznanie. Pri ukončení slávnosti alebo obradu, pre ktorý bola mandala vytvorená, je obrazec verejne zmetený a vrhnutý do rieky, alebo rozprášený do vetra. 

Originalita týchto mandál spočíva v tom, že sú vytvorené podľa dátumu narodenia numerologickej metódy výpočtu osobnej runy Karla Spiesberga a následným spojením s ďalšími vhodnými nápomocnými symbolmi.

 

Originálna metodika, ktorá spája prastaré poznanie runového písma* s mandalami. Tento systém na 99% zaručuje, že výsledné farebné a kompozičné zostavenie mandaly sa bude objednávateľovi páčiť. Mandala je osobným energetickým obrazom osobnosti. Na úrovni tela, duše a ducha efektívne spolupracuje s osobnými energiami, harmonizuje jednotlivé zložky a podporuje človeka v jeho cieľoch. Či už potrebujete osobnú mandalu na zdravie, lásku, financie alebo čokoľvek iné,  alebo máte otázky, kontaktujte nás prosím TU. Pre veľké zobranie, kliknite na obrázok

* Čo sú runy?

Medzi dávnymi národmi severnej Európy bol rozšírený názor, že runy sú znaky, ktoré ľudia dostali ako dar z vesmíru. Význam slova runa  sa dá interpretovať ako "magický znak".Runy fungujú na princípe vyžarovania energie, ide o akýsi druh antény, ktorá vo svojom najbližšom okolí najskôr vychytáva a potom vytvára vesmírne vibrácie a energiu a tú potom šíri okolo seba. Potom vytvára vesmírne vibrácie a energiu a tú potom šíri okolo seba.Ich liečebné, ochranné i regeneračné účinky sú dokázane vedeckými meraniami. 

Kde sa vzali?

Runy sú najstarším typom písma národu na severe Európy. Pre dávne škandinávske národy ale znamenali omnoho viac ako len obyčajnú abecedu. Ľudia sa domnievali, že runy predstavujú vesmírne sily, a keď ich človek okolo seba vytvára, naväzuje s nimi kontakt. Je fakt, že do dnes nikto nevie, kde sa runy vzali. Tvrdenie, že sú to tajomné znaky, ktoré ľudia dostali ako dar od vesmírnych návštevníkov, teda nejde úplne vyvrátiť.

Ako fungujú

Tajomné vyžarovanie runových tvarov a symbolov je potvrdené objektívnym meraním vedeckých prístrojov!
Mechanizmus, na akom fungujú, ľudia síce ešte nerozpoznali, ale fakt je, že ich účinky zmerali a dokázali.
Vedci sa zhodujú v jednom: runové znaky majú nepochopiteľný vplyv na naše podvedomie. Ľudské podvedomie je totiž zásobárňou ohromného množstva energie a tá sa môže uvoľniť len vnímaním zodpovedajúcich tvarov a symbolov. Predstavte si to tak, že vaša psychika má zakódované určité geometricko-symbolické tvary, a keď sa vystavíte ich vplyvu (zavesíte si ich v miestnosti na stenu, položíte si ich pod posteľ, vyrobíte si z nich prívesok a ten budete nosiť neustále pri sebe...), uvoľnia sa prebúdzače tejto energie.

Mandala pre prebudenie a povzbudenie  kreativity v každej oblasti života

Mandala pre šťastné manželstvo a rodinu

 


 

 

TOPlist
aktualizované: 28.09.2018 20:21:34