Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Tarotový horoskop na Máj 

VŠEOBECENE V tomto mesiaci môžete duchovne cítiť viac spojení so sebou a so svetom, takže vás to môže ťahať k rozvojovým kurzom alebo jednoducho budete chcieť tráviť čas spájaním sa s prírodou. Pripravenosť ísť ďalej, rozvíjať duchovné spojenie so svojimi radcami a anjelmi. Nastav vhodný čas rozhodnúť o minulosti. Veľké zmeny a možnosti sú na obzore, ale kým sa rozhodnete, ktorým smerom sa vybrať, musíte vyriešiť problém z minulosti. Tento proces je čisto o tom, ako posúdite sami seba, čo sa týka vášho konania a postojov v minulosti. Pozor na nerozhodnosť – treba sa pustiť po zvolenej ceste a zvládnuť ju čo najlepšie. Naplnenie karmického zákona, ktorý káže „Nesúď, posúď, zmeň!“ 

ZDRAVIE – Mnoho ľudí môže spozorovať problémy so štítnou žľazou a tiež si treba dať pozor na otravy! Podľa čínskej medicíny, v máji treba posilňovať srdce. Jeho aktívna činnosť je medzi 11. a 13.hodinou, vtedy sa často problémy so srdcom prejavujú. Liečivkou na srdce je hloh obyčajný. Znižuje krvný tlak, zlepšuje výkonnosť srdcového svalu, upravuje srdcovú arytmiu, zabraňuje poškodeniu ciev. Veľmi účinný bude čaj od 20.- 22.mája, keď Mesiac stojí v Levovi.

VZŤAHY – Hovorí sa, že „Máj, lásky čas“. V tomto máji skôr príde k očisteniu vzťahov. Spravodlivosť, karta nestranná, nezávislá a nepodplatiteľná. Je rovnako slepá ako tá ľudská, ale nie natoľko hlúpa. Každý dostane to, čo si zaslúži. Karty nás ale nabádajú, aby sme sa na vzťahové problémy pozerali bez zbytočnej sebaľútosti a prebrali zodpovednosť za svoje činy. Mesiac nám môže priniesť tiež obavy o niekoho alebo o niečo. Netreba podliehať pesimizmu, ale držať svoj osud pevne v rukách a nezabudnúť na to, že v tomto mesiaci dostaneme svoj „údel“, pretože zákon karmy funguje stále.

FINANCIE – Mesiac, v ktorom aj napriek podaným výkonom akoby sme strácali peniaze, určitá stagnácia. Pozor si treba dať pred podvodom, neúprimnosťou či finančnými obavami. Problémy vo financiách netreba vyťahovať na svetlo, ale riešiť vo svojom vnútri. Nekonajte nasilu. Tento mesiac neodporúčam robiť žiadne finančné transakcie, nič s nehnuteľnosťami či podpisovanie akýchkoľvek zmlúv. To platí špeciálne pre Váhy a Ryby. Ukázala sa tu  žena, staršia nad 40 rokov, racionálna, intelektuálne uvažujúca, múdra, suverénna, ktorá bude bojovať za určité práva alebo odhalí klamstvo, podvod, nejaký spor alebo sa otvorí niečo staré. Mesiac je karta ilúzií a umelcov, ale tiež klamárov a podvodníkov. Nechcem tu rozoberať politiku, ale karty hovoria o to, že tam bude veľmi veselo. Kto vie, možno dotyčná pani niečo otvorí, oživí.

RADA Z HORA – Eso palíc, rovnako ako všetky esá sú darom z vesmíru. Na rozdiel od ostatných es, sa však toto eso udeľuje prostredníctvom ľudských rúk a naznačuje určitú stránku vesmíru, ktorá je viac vhodná pre ľudské podmienky. V určitom ohľade je to z es ten najláskavejší a najštedrejší dar. Je začiatkom všetkého, iskrou života. Ponúka nám dar vôle, inšpirácie, jednania, vášne a odvahy. Máj bude pre nás výborný mesiac na nový začiatok, dostaneme dar, nápad, projekt alebo pracovnú príležitosť, ktorú využime so sebadôverou a vďačnosťou. Je ale na našej slobodnej vôli, či tento dar prijmeme alebo ho necháme tak. Akcia prinesie reakciu, schopnosť rýchlo sa rozhodovať – ber alebo nechaj tak. Nezabudnite, že je len na vás, ako sa rozhodnete riadiť svoju energiu , máte možnosť dostať sa z každej situácie, a vybrať si to najlepšie pre vás.

Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom www.vestenietarot.wbl.sk  Ďakujem za pochopenie.

 

 

TOPlist
aktualizované: 04.05.2018 19:57:31