Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Tarotová predpoveď na JÚN 

VŠEOBECNE – Vo všeobecnosti pôjde o celkom príjemný, pokojný mesiac. Pre mnohých vyjde slnko po búrke. Rodinné radostné stretnutia, pocit šťastia, dôvera. Mesiac je vhodný na plánovanie, kúpu alebo prácu s nehnuteľnosťami. Môžete získať pevné základy na založenie rodinného podniku, firmy , podnikanie je na dobrej ceste. Vhodný čas pre otvorenosť a priamosť – nutnosť vytiahnuť problém na svetlo a nedusiť ho v sebe. Tak naštartujete proces hojenia a uzdravovania vo viacerých oblastiach života. Tiež vynikajúci čas na počatie dieťaťa.

ZDRAVIE - Treba dať do rovnováhy profesionálne a osobné stránky života. So stresom súvisia aj zdravotné problémy. Karta radí, aby ste nesedeli doma pred televízorom či počítačom, ale radšej vyšli von, do prírody a načerpali sily, prípadne získali iný, nový pohľad na život.  Podľa čínskej medicíny treba posilňovať tenké črevo. Je to časť tráviacej trubice medzi žalúdkom a hrubým črevom, kde prebieha trávenie a vstrebávanie živín do krvi. Činnosti čriev podporuje fenikel. Čaj treba piť po jedle. (Lyžicu rozdrvených semien zaliať ¼ l horúcej vody, nechať 10-15 minút vylúhovať a potom scediť). Veľmi účinný bude čaj v Rakovi 15.-16. júna, v Panne, 19.-20.júna a v Škorpiónovi 23.-25.júna, najlepšie v čase od 13tej do 15tej hodiny, v čase aktívnej činnosti tenkého čreva. Veľkňaz je akýmsi anjelom strážnym v zdraví. 

VZŤAHY – Vo vzťahoch sa nám to poriadne rozvášni. Môže vzniknúť mnoho nových vzťahov, je možné, že mnoho slobodných ľudí nájde pravú lásku, v prípade, že sa zmieria sami so sebou a budú sa milovať takí, akí sú. Zložiť všetky masky a prestať hrať divadlo alebo sa prispôsobovať druhým. Heslom pre slobodných na tento mesiac je „Byť sám sebou.“ Taktiež je vhodná doba na počatie dieťaťa, zásnuby či svadby. Treba si užiť plodné obdobie, ktoré prichádza. Pre už zadaných to môže byť mesiac skúšania, pokúšania. Pozor na trojuholníkové vzťahy!

FINANCIE – Správne investície prinesú zisky. Mesiac je vhodný na investície, aj šťastie je dobré pokúšať. V obchode využívajte správne intelekt. Sústreďte sa na plány a ako ich uskutočniť. Užitočné informácie sú na ceste. Je čas byť v strehu a pozorne počúvať, čo hovoria ostatní a činiť sa, keď uvidíte správnu príležitosť.

RADA Z HORA – Vaša tvrdá práca sa vyplatí, ale zostaňte v strehu k naskytujúcim sa možnostiam. Zmena je nevyhnutná a môže priniesť nové zdroje hojnosti. Buďte otvorení novým a vzrušujúcim možnostiam. Nedovoľte strachu aby obmedzil vaše činy. Strach je náš najväčší nepriateľ a do istej miery nás paralyzuje. Ak môžete, pomôžte, ale dobre zvážte všetky investície. Mincová štvorka je spojená so Slnkom v Kozorožcovi, čo zdôrazňuje praktickosť a húževnatosť, no „extra slnečný“ Kozorožec môže byť aj hrubý. Na druhej strane Slnko v Kozorožcovi vyzdvihuje silné vodcovstvo a schopnosť riešiť problémy.

Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom www.vestenietarot.wbl.sk  Ďakujem za pochopenie.


 

TOPlist
aktualizované: 10.06.2018 20:56:39