Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

TAROTSKOP na JÚL

VŠEOBECNE - Prvá polovica roka je už za nami a preto je pre mnohých vhodný oddych. Dovoľte si oddýchnuťviac, možno by bolo dobré aj stráviť nejaký čas osamote. So správnou strátegiou a realistickým cieľom uspejete. Venujte pozornosť praktickým detailom a o výnos v budúcnosti budete mať postarané. Ak sa nachádzate v nie práve najlepšej situácii vedzte, že ste si ju spôsobili sami. Dobrá správa je, že pokiaľ ste si ju vytvorili sami, môžete ju tiež sami zrušiť. Pozerajte sa na problémy jasne, potrebujete len odvaju ich realizovať. 

ZDRAVIE - Do životného štýlu by sme mali zapojiť viac športu, prekonať pasivitu a plánovanie si diét. Treba sa do toho pustiť teraz a nehovoriť si „od pondelka začnem chudnúť“... Tu a teraz. Dajte svojmu zdraviu a telu lásku, odvďačia sa. V júli je podľa čínskej medicíny najviac zaťažený krvný obeh. Krvný tlak je tlak, ktorým pôsobí krv na stenu cievy, ktorou preteká. Rozoznávame tlak systologický, najvyšší tlak pri srdcovom sťahu (100 – 140), a tlak diastologicý (najslabší od 60 – 90). Aktívna činnosť krvného obehu je od 19tej do 21ej hodiny, v útlme medzi 7. a 9. hodinou. Udržiavať obehový systém zdravý pomáha rozmarín lekársky. Zlepšuje prekrvenie všetkých častí tela vrátane mozgu a tým posilňuje pamäť a uľahčuje sústredenie, pôsobí proti depresiám, únave, nadúvaniu, nechutenstve, pri chorobách žlčníka, bolestiach hlavy a zvyšuje krvný tlak. Nesmie sa používať pri tehotenstve a dojčení, zápalových ochoreniach obličiek a pečene a vysokom krvnom tlaku. 

 

VZŤAHY - Ženy v tomto mesiaci ponúknu múdrosť a inteligenciu, perspektívu, zatiaľ čo muži budú riešiť konflikt medzi vami a inými, učiť nás, ako používať intuíciu a nechať rozhodovať naše srdce. Mesiac plný šarmu, nových letných lások, ktoré môžu mať šťastné konce, vášeň, rivalita. Potreba odložiť masku a spoznať seba samého. Dajte si dole ružové okuliare a snažte sa rozlíšiť realitu od snov. Aj keď je mesiac vhodný na uzatváranie manželstiev, upevnovanie vzťahov či rozchody, nie je ale vhodný na počatie dieťaťa. Pamätajte, že aj rozísť sa dá s láskou - dať partnerovi voľnú cestu nájsť toho pravého partnera. 

FINANCIE - To, čo sa začalo pozitívne alebo príjemne sa môže zvrtnúť a vy môžete uvidieť situácii takú, aká naozaj je. Diabol je karta chamtivosti, pokušenia a materializmu. Je čas prestať lipnúť na niečom, čo dávno nespĺňa svoju úlohu. Snažte sa byť nemej žiadostiví alebo závislí na materiálnych veciach. Poroz na zlé finančné dohody. Nie je vhodný čas na zmenu zamestnania a tiež prestaňte alebo sa nesnažte manipulovať inými. Nie je vhodný čas ani na kúpu alebo prácu s nehnuteľnosťou. 

RADA Z HORA - Nerozhodnosť ako taká nám bráni v napredovaní. Ak sa nachádzate v zlej situácii, nemusíte v nej zotrvať. Obzrite sa znova. Existuje mnoho spôsobov, ako sa oslobodiť z tejto situácii zdravým a harmonickým spôsobom. Najprv sa však musíte cítiť istejšie vo svojich schopnostiach. Verte si a práve teraz udržujte vaše myšlienky pozitívne. Kľúčom ku slobode a úspechu je snaha vidieť situáciu pravdivo a potom jednať s vierou. Nebojte sa jednať! 

TOPlist
aktualizované: 30.06.2018 23:09:00