Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Február z pohľadu tarotových kariet    

VŠEOBECNÉ TENDENCIE - V tomto mesiaci nastal čas rozhodnúť o minulosti. Veľké zmeny a možnosti sú na obzore, ale kým sa rozhodnete, ktorým smerom sa vydáte, musíte vyriešiť niektoré problémy z minulosti. Božie súdy prepovedajú duchovné prebudenie, keďže pocítite potrebu objaviť svoj potenciál. Je možné, že v tomto mesiaci budeme svedkami nejakej šokujúcej udalosti, ktorá môže ovplyvniť náš život. Alebo zažijeme pád doterajších hodnôt, bankrot alebo pocit nepriateľstva a úzkosti. Neodporúčam sa miešať do cudzích záležitostí, ale riešiť vlastné problémy. Dôjde k naplneniu jedného z karmických zákonov "nesúď, posúď, zmeň."

ZDRAVIE - podľa tradičnej čínskej medicíny treba vo februári posilňovať obličky. Podporte ich dostatkom tekutín. Prečistí ich čaj z bylín, ktoré obsahujú saponíny - jablčník, nechtík alebo ľubovník. Užívanie čistiacich čajov musí byť spojené s pitím vody, aby vylučovanie nečistôt z tela bolo jednoduchšie a aby sa obličky nezaťažovali. "Dariť" sa bude migrénam, pozor na úrazy, zlomeniny, pády z výšok. Pozor na prechladnutie od nôh.

VZŤAHY - Karty hovoria o harmonickom mesiaci. Pozitívne zmeny sú na ceste. Dariť sa bude hlavne Rakom. Pozor na pokušenie vrhnúť sa do nového vzťahu, rozunejšie bude sa trochu zdržať, pretože vás čakajú ešte iné povinnosti. 

FINANCIE - Usmernená energia vedie k úspechu. Cnosť, sebadôvera a vnútorná integrita sú predpoklady k úspechu. Február bude rušný, intenzívny a aktívny. Sú možné nečakané výdavky alebo strata peňazí - treba si dať pozor na osobné veci, zlodej je v okolí. Pokúste sa udržať rovnováhu - sústreďte sa na trofej, zostaňte trpezliví a v prítomnosti. 

RADA NA TENTO MESIAC - Prejavte svoje túžby. 

TOPlist
aktualizované: 31.01.2018 22:54:38