Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

„čas na to, aby ste k svojim vášňam a záväzkom pristupovali kritickejšie“,

Barakiel, anjelský vládca Rýb.

Prinášam vám jemnú striebornú ochranu mojej milujúcej energie. Vaša inteligencia a ohľaduplnosť sú vlastnosťami, ktoré mnohí obdivujú. Obklopujem vás láskou, aby som chránil vašu citlivosť, lebo ste tak vášniví, ako aj súcitní a veľmi často sa celí oddávate nielen ľuďom, ale aj veciam. Máte mimoriadnu schopnosť tvorivosti. Dávajte si však pozor na záležitosti, ktoré obhajujete, lebo dostanete viac, ak prejavíte viacej súdnosti. Ak vás v týchto veciach niekto osloví, nechajte si čas na rozmyslenie, či sú alebo nie sú pre vás tie správne. Zavolajte ma na pomoc, aby ste posilnili svoje duševné a jasnozrivé schopnosti, kým sa zaviažete k niečomu, čo by ste mohli neskôr ľutovať. Keď je to nevyhnutné, hľadajte modrozelenú energiu vody, aby upokojila vaše city a temperament a znovu vám vrátila rovnováhu a harmóniu.

 

Barakiel a anjeli v tomto mesiaci hovoria, že práve teraz nastal čas, keď je vhodné zhodnotiť všetko, čo robíte. Určite si ľudí a záležitosti, ktoré sú vám skutočne hodné vášho záujmu, najmä ak ste už v minulosti robili chyby. Ste nadaní v mnohých smeroch, ale anjeli vás nabádajú, aby ste sa ostatným nenechali zneužívať. Veď nemáte čas na to, aby ste robil všetko. Ak pred vami stojí určité rozhodnutie, využite svoju citlivosť, aby ste situáciu vnímali správne. Potom s pomocou Phuela zachovajte pokoj, vyrovnanosť a súdnosť pri rozhodovaní, lebo ste schopní dosiahnuť skvelé výsledky.

Ryby sú vodné znamenie. Haurvatat, anjel ochraňujúci rieky, vám prináša chvíľu pokoja a jasného úsudku, aby ste dôkladne zvážili situáciu. Huarvatatovo osobné posolstvo – Rieka života je tajomná, niekedy sa zdá veľmi rýchla, so silnými prúdmi, ktoré vás k veciam nesú príliš rýchlo, ale niekedy môže priniesť chvíľu pokoja, keď sa rieka takmer nepohybuje a všetko leží pred vami, a je to prekvapivo zrozumiteľné. Využite tento čas so mnou, aby sa odhalil tok vašej rieky.

Aby ste privolali Haurvatata, hovorte : „Haurvatat, Haurvatat, Haurvatat, prosím ťa, buď so mnou počas ďalšieho prívalu do môjho života a veď ma na miesto pokoja, aby som videl, čo mám ďalej robiť. S láskou a svetlom, láskou a svetlom, láskou a svetlom. „  S Haurvatatovou energiou sa môžete spojiť priamo, keď budete sedieť pri rieke, riečke alebo potoku a budete vyslovovať toto zariekadlo. Napíšte si Huarvatatovo posolstvo a čítajte ho nahlas, keď počúvate zvuk tečúcej vody. Potom začnite s privolávaním. Zavrite oči a pátrajte, čo vaše srdce cíti, že máte robiť.

Aby ste boli súdnejší : „Barakiel, ďakujem ti za citlivosť, ktorá mi pomáha porozumieť ostatným a súcitiť s nimi. S tvojou podporou a ochranou si vybudujem duševnú silu a prosím ťa, aby si mi pomohol prejaviť väčšiu súdnosť a intuíciu týkajúcu sa ľudí a vecí.“

Ak sa potrebujete silnejšie spojiť so zemou : „Barakiel, s tvojou milujúcou podporou a silou sa dostanem späť na zem, aby som sa s ňou spojil a aby mi boli vyjavené moje ďalšie kroky. Nech sú moje výrazné intuitívne schopnosti v rovnováhe vďaka moci rozhodnutia a činov, pre moje najvyššie dobro.“

Na skryté umelecké schopnosti : „Barakiel, zaslúžim si šancu, aby vyšla na povrch umelecká predstavivosť, o ktorej viem, že je vo mne. Rozviniem tento talent, lebo viem, že teraz je vhodný čas na to, aby som vytvoril niečo prekrásne, čo prinesie radosť mne aj ostatným.“

Farby Rýb, ak indigo, modrozelená, svetlofialová a purpurová, pomáhajú rôznymi spôsobmi. Nosenie týchto farieb vám môže pomôcť sústrediť sa na záležitosti Rýb. Rybám vládne Neptún, ktorého vládcom je Phuel, pán všetkých vodstiev, medzi ktorými sú prílivy, odlivy a mesačné sily – pamätajte, že tie ovplyvňujú vašu náladu.

Upokojujúce modré farby napomáhajú vyrovnané myslenie. Indigovomodrá vám pomôže, ak máte problémy s odpočinkom alebo sa nemôžete stíšiť na premýšľanie. Stredne modrá pomáha hovoriť správne veci v správnom čase, najmä ak ide o nejaký záväzok. Modrozelená tíši a uzdravuje citlivé alebo citové problémy. Duchovná fialová e na predstavivosť a duševný rozvoj. Svetlofialová farba sa nosí na rozvoj oduševnenosti, a keď stmavne do purpurovej, je na tajomno a duševný rast. Ale pamätajte, že nie všetky duševné schopnosti sú spojené s duchovnom. Uistite sa, že prosíte anjelov, aby vás viedli.

Vodné rastliny a modré alebo svetlofialové rastliny pre Barakiela a Ryby – s týmto znamením sú prepojené stromy rastúce v blízkosti vody, ako napríklad vŕby, takisto ako vodné rastliny, napríklad lekno, iris, papradie a všetky druhy trstiny. Voda prispieva k emočnej vyrovnanosti – preto si zvážte nejaké vodné zriadenie, ktoré budete mať doma, a keď ho zapnete, budete počuť upokojujúci zvuk vody. Iste by vám to pomohlo s nasledujúcimi zariekadlami.

Uzdravujete sa zo zlomeného srdca? Mupiel je anjel, ktorý uzdravuje srdce. Ticho seďte a niekoľkokrát sa zhlboka nadýchnite. Privolajte Mupiela tak, že poviete : „Mupiel, Mupiel, Mupiel, prosím ťa, prines mi chladivú modrozelenú vodu, aby do mňa vtiekla a uzdravila moje srdce, takže sa opäť otvorí novej láske, pre moje najvyššie dobro, najvyššie dobro, najvyššie dobro.“ Skúste skutočne precítiť silu vody, ako vám tíši a uzdravuje srdce, takže sa môžete otvoriť novej láske.

Michael, vládca stredy, vás ochraňuje a prináša vám silu, keď ju potrebujete. Kedykoľvek privoláte Michaela tým, že poviete : „Michael, Michael, Michael, prosím ťa, buď so mnou, aby si mi dodal silu a zaistil ochranu. S láskou a svetlom, láskou a svetlom, láskou a svetlom.“

Chvíľa pokoja a čas na premýšľanie. Ak je všetko zmätené a nemôžete sa sústrediť na to, čo robiť, mohla by vám prispieť chvíľa pokoja. Cassiel je vládcom Saturna, planéty výziev, a ukazuje nám, že život je plný zvratov šťasteny. Hovorte : „ Cassiel, Cassiel, Cassiel, prosím ťa, buď so mnou a prines mi chvíľku pokoja, harmónie a vyrovnanosti. S láskou a svetlom, láskou a svetlom, láskou a svetlom.“

Vyvážené rozhodovanie. Ak odkladáte rozhodnutie alebo čin, ktoré sa týka nejakého záväzku, jeden z dobrých zlatých anjelov šťastia, Kadmiel hovorí : „ Môžete privolať moju milujúcu pomoc tým, že použijete moje meno, aby ste uzemnili a vyrovnali svoje energie a ochránili sa. Moja žiarivá energia posielaná s láskou plynie okolo vás i vo vás.“ Ak práve teraz potrebujete toto, napíšte Kadmielovo meno na papier, majte ho v taške alebo bo vrecku, až kým nepocítite podporu zlatej energie, ktorá vám pomôže zvážiť všetky skutočnosti a správne sa rozhodnúť.

Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom www.vestenietarot.wbl.sk  Ďakujem za pochopenie.

 


 

 

TOPlist
aktualizované: 04.11.2018 16:16:10