Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

„Získajte energiu a schopnosť na zvládnutie svojho života aj jeho detailov“. Hamaliel, anjelský vládca Panny.

„Som zlatistým slnkom vášho života a prinášam vám lúče nekonečnej lásky, ktorá vylepší a rozpletie vaše zložité vzťahy. Moja energia vám uľahčí cestu a umožní vykročiť v ústrety uvoľneniu a pokoju. Najskôr vás povediem, aby ste sa sústredili na zelené záležitosti, teda na zdravie a výživu, ktoré sú základom toho, aby ste sa cítili dobre. Keď znovu získate stratenú vitalitu, moja milujúca podpora vám pomôže obrátiť sa na niektoré problémy vo vzťahoch, ktoré vás trápia. Ste v mnohom vynikajúci, ale niekedy máte problém určiť si priority a dostávate sa na vedľajšiu koľaj. Ja vám prinášam modrú energiu, ktorá vám pomôže získať jasnejšiu predstavu o celom živote, namiesto toho, aby ste sa sústreďovali len na niektoré jeho stránky. Pomôžem vám pri vašom konaní a navediem vás k pravde, vďaka ktorej získate realistický pohľad a dospejete k tým správnym záverom.“

Panne, zemskému znameniu, vládne Merkúr, planéta komunikácie. Merkúru vládne Michael, ktorý pomáha aj v snahe o silu a pravdu.

Hamaliel a ďalší anjeli tohto mesiaca vás vedú hlavne k tomu, aby ste sa najskôr zamerali na energiu a pohodu. Vďaka nim budete mať dostatok sily čeliť dôležitým udalostiam, ktoré na vás čakajú. Z pozície sily, s podporou Michaela, sa môžete venovať vzťahom. Keďže máte schopnosť ovplyvňovať ostatných a zároveň sa nechať ovplyvňovať od nich, vyriešite problémy ľahšie, keď im začnete venovať pozornosť. Letná hojnosť tohto mesiaca vám dáva aj šancu na plodnosť – či už ide o vás samých alebo o vaše nápady. Vďaka týmto anjelom pocítite pokoj pri rozhodovaní, pretože presne viete, ktorým smerom sa chcete uberať, či už v súkromnom živote alebo práci, a nebudete zbytočne plytvať energiou na malichernosti.

Na zlepšenie vzťahov : „Hamaliel, Hamaliel, Hamaliel, viem, že by som mal zlepšiť vzťahy v rodine, a s tvojou milujúcou ochranou a starostlivosťou nájdem riešenie svojich problémov raz a navždy. S láskou a svetlom, láskou a svetlom, láskou a svetlom.“

 

Umenie vychádzať  s ľuďmi : „Hamaliel, Hamaliel, Hamaliel, pomôž mi prosím ťa, získať späť schopnosť hovoriť s neznámymi ľuďmi a byť spoločenskejší. Viem, že som toho schopný a bol som v tom dobrý. Pomôž mi znovu nájsť vnútornú sebadôveru pre moje najvyššie dobro, najvyššie dobro, najvyššie dobro.“

 

Yusamin, anjel plodnosti, má pre vás nasledujúce posolstvo : „vytekám z prameňa lásky a svetla, na septembrových krídlach tvorených samým svetlom života. Vo svojom srdci nesiem strieborné semená plodnosti a silu lásky, ktorá spôsobuje, že všetko rastie a kvitne pre najvyššie dobro. Mojou úlohou je priniesť vám plodnosť mysle, tela alebo ducha. Moju pomoc môžete vyhľadať podľa toho, čo je pre vás najvyšším dobrom.

„Yusamin, Yusamin, Yusamin, prosím ťa, aby si z prameňa svetla prišiel ku mne, pretože teraz nastal čas, keď by som mal získať novú plodnosť (mysle, tela alebo ducha – vybrať si môžete čokoľvek, čo je pre vás dôležité *), a obohatiť tak svoj život. Poskytni mi prosím ťa, svoju láskyplnú podporu a ja sľubujem, že si v tejto novej fáze budem dobre počínať. S láskou a svetlom, láskou a svetlom, láskou a svetlom.“

 

*myseľ – nové nápady, plány

  telo – počatie

  duch – duševný rozvoj.

 

Panna je zemské znamenie. Anjeli rastlín, kryštálov a prírody vás znova napoja na Matku zeme a odhalia vám mnohé jej tajomstvá.

Hahlii, anjel farieb, hovorí, že pre Hamaliela a Pannu sú špeciálne farby zelená a modrá s nádychom zlatej a hnedej na spojenie so zemou. Zelená Panna je pripomenutím zdravia. Odtiene tejto farby sú dobré aj na rozvoj mysle, tela a ducha, a najmä na hojenie a otvorenie srdca. Pannám vládne Merkúr a prináša odtiene modrej. Tie upevňujú váš vnútorný pokoj a komunikačné schopnosti doma aj v zamestnaní. Vďaka nim si správne zvolíte chvíľu, keď sa začnete snažiť o pravdu a žiť v pravde, čo sa týka vzťahov. Zuphlas, anjel stromov,  hovorí, že stromy majú zvláštny význam pre ľudí narodených v mesiacoch zemských znamení, pretože im pripomínajú, že si majú plánovať život ďalej do budúcnosti. Pre Panny sú významné najmä stromy plodiace orechy, ako lieska, vlašský orech alebo gaštan.

Och, anjel kryštálov, ponúka svoju múdrosť. Kryštály si vyberajú vás, a nie vy ich. Prinášajú energiu starobylej zeme a silu vlastnej kryštalickej štruktúry rovnako ako farby mesiaca. Zelené kryštáli Hamaliela  sú smaragd, malachit, turmalín alebo modrý kryštál ako je topás či tyrkys. Ak hľadáte rovnováhu, siahnite po hematite , tigrom oku alebo mliečnom kremeni.

 

Sofiel, anjel darov prírody, hovorí : Prúdim cez zlaté lúče matky zeme a prinášam vám radu, ako využiť jej plodnosť. V tomto mesiaci zeme odporúčam najmä to, aby ste boli zdravší, a tak aj silnejší, z čoho budú mať úžitok aj ľudia, ktorí sú od vás závislí. Prinášam vám svoju zlatú filozofiu, ktorá obsahuje posolstvo pravdy. Vďaka nemu budete žiť lepší a šťastnejší život. Sofielova rada : jedzte a pite rozumne a svoju životosprávu nikdy nezanedbávajte. Vyvarujte sa škodlivým vplyvom. Jedzte zdravo, vyhýbajte sa konzumácii polotovarov a uistite sa, že vaša strava obsahuje dostatok vitamínov a minerálov. Dýchajte dôkladne, pretože dýchanie vám posilňuje energetické centrá. Dívajte sa na okolo seba a kochajte sa krásami prírody. Svoju radosť nechajte vyžarovať. Majte v úcte matku zeme. Milujte ju aj jej dary, ctite si zvieratá a všetky živé tvory. Uvedomte si svoje spojenie so všetkým živým  a užívajte si všetky výhody z toho plynúce.

Ak si chcete rozjasniť deň, požiadajte Sachlufa, anjela rastlín, aby vám poradil s výberom zelenej listnatej rastliny v kvetináči, ktorú si dáte do domu alebo bytu. Kedykoľvek sa na ňu pozriete, nasajete energetické vibrácie zelenej a tiež auru samotnej rastliny. Môžete si vybrať z rastlín a farieb zodpovedajúcich Hamalielovi a Panne, a to sedmokrásky, nezábudky alebo levandule. Odporúčanými farbami sú biela, modrá a žltá.

Privolanie anjela rastlín : „Sachluf, Sachluf, Sachluf, pomôž, prosím ťa, rastlinám môjho domu, záhrady a lúky rásť a kvitnúť radostne a krásne. S láskou a svetlom, láskou a svetlom, láskou a svetlom.“ Túto vetu opakujte nad rastlinou, ktorá potrebuje pomoc anjela."

Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom www.vestenietarot.wbl.sk  Ďakujem za pochopenie.


TOPlist
aktualizované: 04.11.2018 16:16:10