Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Tarotová predpoveď na Apríl

VŠEOBECNE – Apríl bude akčným mesiacom. Pred nami sú nepredvídateľné, búrlivé časy – mesiac horskej dráhy, raz budeme hore, raz dole. Náhle môže vyjsť na svetlo pravda alebo sa odhalia základné konflikty. Mesiac, v ktorom budeme viac súťažiť, no posolstvo kariet je skôr udržať si pozíciu, než robiť kompromisy. Pôjde o „hlučný“ mesiac, všetci sa budú prekrikovať a obraňovať svoj postoj, než by dospeli ku zhode. Pocítime, akoby sme chceli súťažiť. Pôjde o naozaj chaotický mesiac. Saturn v Levovi reprezentuje konflikt – Levova namyslenosť a potreba predvádzať sa nie sú v súlade s disciplinovaným Saturnom. Dôležitá v tomto mesiaci bude trpezlivosť. Treba si určiť priority, nerobiť sto vecí naraz a ani jednu poriadne. Slnko však pozitívne osvetľuje výklad, snažte sa zachovať pozitívne myslenie, optimizmus a veselosť. Užívajte si radosť zo života. Všetko, čo sa negatívne v tomto mesiaci udeje, bude mať význam v budúcnosti,

ZDRAVIE - V apríli sa treba zamerať hlavne na pečeň. Leží v pravej hornej časti brucha, je najväčším orgánom a váži približne 1,5kg. Vykonáva viac ako 500 rôznych činností, z toho najmenej 22 pre život úplne nevyhnutných. Má veľkú schopnosť regenerácie. Najúčinnejšia bylina na problémy s pečeňou je pestrec mariánsky, ktorý pomáha pri jej detoxikácii a regenerácii. Veľmi účinný čaj bude od 25.-27.apríla, keď je Mesiac v znamení Panny, a 21.-22. apríla, keď je Mesiac v Rakovi. Opäť karta Slnka, čiže aj napriek chaotickému mesiacu by zdravie malo zostať silné a pevné, priebeh chorôb sa zlepší. 

VZŤAHY – Dá sa povedať, že dôjde ku zmenám. Mnoho ľudí otvorí oči a uvidí sebeckého partnera, ktorý si emočne berie príliš veľa, alebo v horšom prípade dôjde ku podvádzaniu. Pravda vypláva na povrch. Určite netreba strkať nos do cudzích záležitostí, pretože sa môžete poriadne popáliť. Je možné, že sa vrátia bývalí partneri alebo lásky z minulosti. Jednoznačne je tu potreba rozhodnúť sa, ako pokračovať vo vzťahoch a či sa vo vzťahu darí alebo bude dariť. Neskúšajte to nasilu – ak sa má váš minulý vzťah obnoviť, pôjde to poľahky. Osudovosť – zmeny pozitívne alebo negatívne.

FINANCIE – Tento mesiac obzvlášť praje hazardu. Pravdepodobnosť výhry v lote alebo získanie väčšieho obsahu peňazí. Vhodný čas na plánovanie dovolenky, rekonštrukciu bytu/domu alebo sťahovanie. Ak máte nejaký projekt, karty ohlasujú jeho rast, takže načúvajte svojej intuícii. Spravte si čas na to, čo vás baví, sledujte, ako sa vám v tom bude dariť. Jupiter v Rybách predstavuje umelecké cítenie a štedrosť, takže vyjadrite svoje nápady a podeľte sa o ne. Odmeňte sa niečím, čo vám robí radosť. Finančná stabilita.

RADA Z HORA – je potrebné vyvážiť profesionálne a osobné stránky vášho života. Ak potrebujete, prijmite pomoc druhých. Ego dajte bokom. Pravdepodobne nesiete na svojich pleciach príliš veľa. Odporúčam pobyt v prírode na doplnenie životnej energie.

Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom www.vestenietarot.wbl.sk  Ďakujem za pochopenie.TOPlist
aktualizované: 01.04.2018 22:54:07