Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

ZJEDNODUŠTE SI ŽIVOT TÝM, ŽE SA NAUČÍTE, KEDY MÁTE VYČKAŤ A KEDY OD NIEČOHO UPUSTIŤ.

 

TUAL, anjelský vládca Býka. Moje krídla lásky a svetla sú naplnené silou a trpezlivosťou môjho znamenia. Zvestuje vaše znovuprebudenie , lebo moja pozitívna energia vás nabáda k tomu, aby ste začali hodnotiť život a zjednodušovať si ho. Najprv vám prinesiem väčšiu stabilitu, ktorá posilní vaše korene a základy v Matke zemi, aby ste na nich mohli naisto a bezpečne stavať. Potom sa zamyslite nad tým, čo vlastníte – čo z toho skutočne potrebujete a čoho by ste sa mali zbaviť. Príliš sa nezaťažujte, lebo to bráni rozmachu vašej mysle, tela a duše. Premýšľajte o slobode, ktorú môžete získať, keď sa naučíte od niektorých vecí sa odpútať alebo občas povedať nie. Poskytne vám to čas potrebný na to, aby ste dovolili mojim zeleným a ružovým farbám srdca vstúpiť do vás. Pomáhajú vám pokojne sa sústrediť na to, čo je pre vašu budúcnosť skutočne dôležité.

Býk je zemské znamenie, ovláda ho Venuša, planéta lásky a krásy. Vládcom Venuše je Haniel. Tual a ostatní anjeli cítia, že ste síce silní, schopní a láskaví, ale je možné, že si toho niekedy beriete na svoje bedrá veľa a snažíte sa vo svojom živote starať o príliš mnoho vecí. Nech je už tak či onak, sťahuje vás to dolu. Anjeli na vás naliehajú, aby ste si veci pokojne rozvážili, urobili si v živote poriadok a začali robiť dôležité rozhodnutia, s čím vám aj pomôžu. Haniel hovorí, že láska dokáže uzdraviť a vyriešiť všetky záležitosti a odpoveďou je vnútorný pokoj.

V tomto mesiaci zemského znamenia prichádza Aratron, anjel mágie prírody, aby vám priniesol pomoc pri pestovaní trpezlivosti a vnútorného pokoja. Privolanie Aratrona, ktorý vám odhalí viac. Stačí len vysloviť : „Aratron, Aratron, Aratron, prosím ťa, veď ma pri hľadaní mágie prírody, ktorá pomôže obohatiť môj život tým, že budem trpezlivejší, pokojnejší a budem mať viac vnútorného pokoja. S láskou a svetlom, s láskou a svetlom, s láskou a svetlom.“

Ako sa od Aratrona dozvedieť viac. Pokojne sa posaďte na krásne miesto v prírode a zavrite oči. V duchu vyslovte zariekanie a pozorujte, čo sa stane. Môže sa vám zdať, že v mysli vidíte záblesk svetla, alebo začujete posolstvo, pocítite teplo, brnenie či poryv vetra. Tým vám Aratron hovorí, že mágia prírody by mohla v niektorých aspektoch celkom ovplyvniť váš život. Ak ste zacítili odpoveď, keď ste privolali Aratrona, verte mu, že vám pomôže. Začne vám odhaľovať možnosti, ako sa dozvedieť, ktorá stránka mágie vám môže pomôcť. Je len na vás, či sa rozhodnete tieto príležitosti využiť.

Rastliny, stromy a kvetiny Tuala a Býka. S týmto znamením sú prepojené fialky, náprstníky, ruže, narcisy alebo jablone, hrušky a cyprusy (cyprus uľahčuje všetky životné premeny). Mágia prírody môže zahŕňať kvety, oleje, stromy, kryštály, kovy, zvuky, bylinkové lieky a pod.

Aby ste sa stali trpezlivejší a pokojnejší a menej odsudzovali druhých : „Tual, odteraz budem trpezlivejší a pokojnejší voči sebe i ostatným, prestanem s odsudzovaním, čo zvýši moju tolerantnosť a prinesie mi väčší pokoj mysle. S láskou a svetlom, s láskou a svetlom, s láskou a svetlom.“

Aby ste si toho na seba nebrali príliš veľa : „Tual, viac sa už nebudem zaťažovať záležitosťami ostatných ľudí. Odteraz im budem posielať bezhraničnú lásku, aby ich podporovala pri riešení problémov, lebo viem, že skúsenosť, ktorú získajú bude pre ich najvyššie dobro. S láskou a svetlom, s láskou a svetlom, s láskou a svetlom.“

Aby ste menej lipli na majetku : „Tual, viem, že som príliš miloval získané veci a majetok, ale s tvojou pomocou sa tejto potreby zbavím – či už ľudí, alebo vecí – aby som si začal zjednodušovať svoj život. S láskou a svetlom, s láskou a svetlom, s láskou a svetlom.“

Hlavné farby, kt. vám pomôžu s vecami špeciálnymi pre tuala, sú smaragdová (pre pokoj, uzdravuje emócie a srdce), ružová ( vytvára viac lásky, spokojnosti a súcitu vo vašom srdci) a čokoládovohnedá (uzemnenie, posilnenie vašich koreňov, na väčšiu stabilitu a istotu).

Tualove kryštály sú priehľadný kremeň alebo diamant. Môžete použiť aj smaragd, malachit alebo turmalín. Sú to kryštály, ktoré vám pripomínajú, aby ste odolávali pokušeniu, najmä vo forme nakupovania. Ružový kremeň pomáha najmä srdcu, tigrie oko je dobré na uzemnenie.

Vasariah je anjel finančných záležitostí a posiela vám nasledujúce posolstvo, aby ste s ním nejako naložili : „Môj svietiaci lúč, ktorý prináša šikovnosť vo finančných záležitostiach, energiu umožňujúcu opraviť a naplniť pohár vášho života. Ak budete čeliť finančným problémom a chopíte sa ich s vervou, toho krásneho zlata radosti a spokojnosti bude nespočetne. Privolajte ma a ja vám pomôžem, aby sa ten kalich znovu preplnil zlatou hojnosťou. Použite čo najviac energie, ak je to pre vaše najvyššie dobro“.

Vasariaha privoláte takto : „ Vasariah, Vasariah, Vasariah, prosím ťa, pomôž vyjaviť moje finančné záležitosti, aby som si s tvojou pomocou mohol usporiadať život. S láskou a svetlom, s láskou a svetlom, s láskou a svetlom“.

Haniel vám pripomína, že ružová je farba lásky, radosti a súcitu, takže ak budete nosiť ružovú, budete schopní sa sústrediť na tieto báječné pocity. Ak neradi nosíte ružovú, môžete si zaobstarať malý kryštál ružového kremeňa, alebo si môžete vybrať turmalín, kunzit alebo taký odtieň ružovej, ktorý sa vám páči. Haniel hovorí : „ mojim kovom je meď, ktorá obsahuje silu lásky; noste kúsok medi, aby doviedla vaše milujúce myšlienky a slová a odovzdala moju energiu do vášho každodenného života“.  Haniel je aj anjelom šťastia, takže prospieva dvojnásobne. Ak vstupujete do nového vzťahu a chcete robiť a hovoriť správne veci, noste niečo, čo vám pripomenie Haniela.

Umiestnite ružový kryštál alebo kúsok medi na zrkadlo. To umožní energiu vášho kryštálu a kovu, aby sa rozvinula. Ak hľadáte partnera, zo srdca poproste Haniela a hovorte : „ Haniel, Haniel, Haniel, prosím ťa, pomôž mi nájsť pravú lásku a životného partnera pre moje najvyššie dobro, najvyššie dobro, najvyššie dobro.

V zrkadle môžete dokonca uzrieť osobu, do ktorej sa zamilujete.

 

Nezabudnite, pri akejkoľvek činnosti s anjelmi poďakujte.

Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom www.vestenietarot.wbl.sk  Ďakujem za pochopenie.

 

 


 

 

TOPlist
aktualizované: 04.11.2018 16:16:10