Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

TAROTSKOP na August 2018

VŠEOBECNE – V auguste dôjde k zmenám. Poniektorí blížiace sa zmeny už môžete cítiť. Zmeny sú nevyhnutné, aby ste sa mohli pohnúť ďalej. Karty predpovedajú obnovu, očisťovanie sa od niečoho čo je staré a nepotrebné, odchádza všetko čo nie je kvalitné, a nemá životaschopnosť. Smrť spolu so Skazou berie všetko, preto dôjde k podstatným zmenám, z ktorých vznikne niečo nové. Predpokladom nového a lepšieho je v sebe zabiť, alebo odhodiť vlastný egoizmus. Je potrebné sa odpútať od minulosti, položiť si otázku: „čo ma mali nepríjemné zážitky naučiť?“ Pripomínam, že vďaka nim sa stávame múdrejšími. Tento mesiac otvára dvere novým možnostiam a táto definitívnosť vás môže oslobodiť od frustrácie a stresu. Buďte otvorení novým začiatkom a premien. Čas vynikajúci na zmenu bydliska, zmenu práce, podpisovanie nových zmlúv a pod.

ZDRAVIE - V zdraví sú možné problémy so ženskými vecami, konečníkom, ale problematická môže byť celá časť dolného tela, ochrnutia. Ženy by nemali odkladať návštevy gynekológa, ukazuje sa tu nárast žien s problémami vaječníkov či ženských orgánov. Podľa čínskej medicíny je ohrozený súhrn funkcií súvisiacich s telesným teplom. Ľudské telo sa snaží udržať konštantnú telesnú teplotu 36-37 stupňov, napriek tomu počas dňa teplota kolíše od najnižšej o tretej hodine ráno po najvyššiu o 17.tej hodine. Väčšina telesného tepla vzniká pri chemických reakciách v tele, z činnosti pečene, obličiek a mozgu, ale aj pôsobením niektorých hormónov a fyzickou aktivitou. Psychickú kondíciu zlepší materina dúška. Má dezinfekčné a protizápalové účinky. Posilňuje nervový systém, priedušky, trávenie.

VZŤAHY – Do vzťahov karty radia, aby ste sa rozhodli. Pozrite sa na predošlých partnerov a zistite, čo iné a najmä väčšmi napĺňajúce vám môže ponúknuť vaša súčasná láska či nádejný nový partner. Ak ste nezadaní, milujte najprv sami seba, aby ste vedeli prijať nový vzťah, keď príde. Karty hovoria aj o mimoriadnom stretnutí sa a vzácnom priateľstve. Je možné, že v priebehu polroka stretnete veľmi dôležitú osobu či už priateľa, milenku, alebo aj životného partnera. Milenci sú zlomová karta, ktorá naznačuje nutnosť riešiť daný vzťah/situáciu. Pri rozhodovaní treba uprednostniť fakty pred emóciami.

FINANCIE - Vo význame práce vznikne situácia, kedy človek napriek podaným výkonom akoby strácal peniaze. Je to určitá stagnácia, ale na príčine je psychika, ktoré sa môže prejaviť ako opakovaná chyba. Môžete dosiahnuť cieľ, no budete mať pocit, že nestál za vynaložené úsilie. Finančné problémy v tomto mesiaci netreba vyťahovať na svetlo, radšej ich vyriešiť vo svojom vnútri. V žiadnom prípade netreba konať nasilu.

RADA Z HORA – Možnosti výberu a zmätku. Karty prinášajú skvelé príležitosti, no sú nehmotné. Momentálne nie je jasné, čo je reálne a čo fantázia, keďže všetko visí vo vzduchu. Buďte rafinovaní a zistite o daných možnostiach všetko, čo sa dá, vybrať si budete musieť len na základe vlastných inštinktov a emócií. Nechajte sa unášať a dôverujte svojmu vnútornému hlasu. Neponáhľajte sa. Karty naznačujú začiatočnú fázu nového projektu, keď je možné hocičo.

Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnym odkazom www.vestenietarot.wbl.sk  Ďakujem za pochopenie.


 


TOPlist
aktualizované: 01.08.2018 20:12:16